Partnerzy serwisu:

Utrzymanie w czystości taboru przedmiotem przetargu PR

Martyn Janduła 16.01.2017 304

Utrzymanie w czystości taboru przedmiotem przetargu PR
EN57 Przewozów Regionalnych w Lubliniefot. Martyn Janduła
Przewoźnik kolejowy, odpowiadający za połączenia regionalne w Polsce, rozpisał przetarg, w którym poszukuje firmy świadczącej usługę utrzymania w czystości taboru kolejowego. Przedmiot zamówienia został podzielony na zadania w zależności od miejsca oddziału firmy. Umowa ma obowiązywać do końca 2018 roku.
Przedmiotem zamówienia rozpisanego przez Przewozy Regionalne jest świadczenie usług utrzymania w czystości taboru kolejowego. Mowa tutaj o posiadanych przez przewoźnika wagonach osobowych, elektrycznych zespołach trakcyjnych, autobusach szynowych oraz lokomotywach.

Przetarg podzielono jednak na cztery oddzielne zadania, ze względu na położenie oddziału, na terenie którego będą świadczone usługi. Poszukiwanie wykonawcy dotyczy Oddziału Przewozów Regionalnych w Kielcach, Lublinie, Łodzi i Poznaniu.

Zamawiający wymaga, aby wykonawcy wykonywali zlecone usługi czyszczenia taboru kolejowego wykorzystując specjalistyczne przemysłowe urządzenia techniczne oraz przy użyciu środków chemicznych posiadających pisemne potwierdzenie możliwości stosowania w środkach komunikacji, ulegających biodegradacji oraz niemogących doprowadzić do uszkadzania części pojazdów.

W zakresie zadania przewidziano czyszczenie pobieżne, codzienne i okresowe. Zamawiający ponadto wymaga, aby firma prowadziła prace związane z usuwaniem graffiti, odfekalnianiem zbiorników, myciem pudeł i czyszczeniem lokomotyw.

Czas na składanie ofert w postępowaniu przetargowym trwa do 30 stycznia 2017 roku do godz. 12. Zamawiający przyjął jedyne kryterium oceny w postaci ceny. Termin realizacji zamówienia obejmuje okres od dnia podpisania umowy do dnia 31 grudnia 2018 r. lub do wyczerpania puli środków przeznaczonych na przedmiot zamówienia.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony