Partnerzy serwisu:

Utrudnienia w ruchu na liniach E20 i 355

Jakub Madrjas 05.03.2019 3,5k

Utrudnienia w ruchu na liniach E20 i 355
fot. PKP PLK
PKP Intercity informuje, że dziś (5 marca) doszło do przerwy w ruchu pociągów na odcinku Granowiec – Sośnie Ostrowskie. Rano doszło z kolei do incydentu na stacji Łowicz.
Przerwa w ruchu pociągów na odcinku Granowiec – Sośnie Ostrowskie wynikała z awarii pociągu towarowego i uszkodzenia sieci trakcyjnej. Jak informuje PKP IC, uległa zmianie organizacja ruchu pociągów: na odcinku Odolanów –Twardogóra – Odolanów uruchomiono komunikację zastępczą, pociąg 1611 Asnyk od stacji Odolanów pojechał jako pociąg 6112 Nałkowska i odwrotnie – 6112 Nałkowska pojedzie od stacji Twardogóra jako 1611 Asnyk. Podróżni z pociągu 68105 Pobrzeże zostali przewiezieni ZKA do Twardogóry do pociągu 6112 Nałkowska. Od stacji Warszawa Wschodnia za pociąg 68105 uruchomiony został zastępczy skład wagonowy: jeden wagon klasy 1. oraz cztery wagony klasy 2. Brak wagonu dla osób z niepełnosprawnością oraz gastronomicznego.

Z kolei rano na odcinku Kutno – Łowicz Główny nastąpiła przerwa w ruchu pociągów. Uzgodniono honorowanie biletów PKP Intercity z Kolejami Mazowieckimi oraz z Przewozami Regionalnymi. Według informacji lokalnego portalu, pociąg ŁKA pominął semafor wjazdowy wskazujący sygnał "stój". Ruch został wstrzymany na dwie godziny.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony