Partnerzy serwisu:

Warszawskie stacje zalane po wielkiej ulewie [aktualizacja]

Jakub Madrjas 29.06.2020 162

Warszawskie stacje zalane po wielkiej ulewie [aktualizacja]
Fot. Stowarzyszenie Bezpieczna i Przyjazna Kolej
Uutrudnienia na kolei w Warszawie po gwałtownej ulewie, która przeszła nad miastem 29 czerwca w godzinach popołudniowych.
Według informacji "Rynku Kolejowego", zalane zostały przejścia podziemne w Warszawie Zachodniej i Centralnej. Zalane są też pomieszczenia w Warszawie Gdańskiej, Powiślu i Warszawie Wschodniej. – Natychmiast po informacji o skutkach ulewy, służby techniczne rozpoczęły działania, by jak najszybciej usunąć wodę i umożliwić komunikację m.in. na stacji Warszawa Zachodnia – poinformowała PKP PLK na Twiterze.

Pojawiły się również informacji o awarii na stacji Warszawa Centralna, po której na tory wyciekły nieczystości z kanalizacji. – Służby PKP SA, zarządcy dworca działają, by jak najszybciej usunąć wodę i zabrudzenia – poinformowała PKP PLK.

Aktualizacja Jak poinformował "RK" rzecznik PKP PLK Mirosław Siemieniec, linie kolejowe w stolicy są przejezdne. – Nie było tez problemów na warszawskich torach. Przejście podziemne na stacji Warszawa Zachodnia jest już dostępne – podał rzecznik. Warto zaznaczyć, że intensywność opadów w dniu dzisiejszym była wyjątkowa, zalany został szereg ulic, a stołeczny ratusz zwołał w godzinach wieczornych konferencję prasową w tej sprawie. 


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony