Partnerzy serwisu:

UTK chce mniej wypadków na budowach. Forum Bezpieczeństwa Kolejowego już 4 kwietnia 2023 r.

Jacek Płaza 02.03.2023 883

UTK chce mniej wypadków na budowach. Forum Bezpieczeństwa Kolejowego już 4 kwietnia 2023 r.
Fot. bryg. Marcin Wieczerzak, KP PSP w Kolbuszowej, CC BY 3.0 PL
4 kwietnia 2023 r. w Centrum Bankowo-Finansowym „Nowy Świat” w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Forum Bezpieczeństwa Kolejowego. To najważniejsze wydarzenie branży, które skupia się na kwestiach związanych z bezpieczeństwem na kolei. Organizatorem Forum jest TOR Audytor, a patronat nad wydarzeniem objęły Zespół Doradców Gospodarczych TOR i Railway Business Forum. W tym roku program zapowiada się wyjątkowo ciekawie.
Tematami przewodnimi tegorocznej edycji Forum będą stan bezpieczeństwa kolejowego w 2022 r., modernizacja i rozbudowa sieci kolejowej w Polsce, najważniejsze problemy bezpieczeństwa specyficzne dla realizacji inwestycji kolejowych z punktu widzenia UTK i przedsiębiorców, poważne wypadki na budowach kolejowych, nadzór nad jakością prowadzonej oceny ryzyka oraz cyberbezpieczeństwo.
Co ciekawe, w tym roku Forum będzie również gościć przedstawicieli drogownictwa – swój udział potwierdzili już przedstawiciele kierownictwa Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Wymiana drogowych i kolejowych doświadczeń z poprawy bezpieczeństwa na budowach może przynieść bardzo pozytywne skutki dla obu branż.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy przedstawicieli branży kolejowej odpowiedzialnych za szeroko pojęte bezpieczeństwo. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dla przedstawicieli instytucji publicznych. Liczba bezpłatnych wejściówek jest ograniczona. Dla pozostałych uczestników koszt uczestnictwa to 990 zł + VAT.

Szczegółowe informacje, program Forum i rejestracja są dostępne na stronie: https://www.tor-konferencje.pl/wydarzenia/konferencje/forum-bezpieczenstwa-kolejowego-2023-1051.html.

Gorąco zapraszamy!
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony