Partnerzy serwisu:

Umów się z ekspertem UTK na Trako

inf. prasowa 30.08.2017 822

Umów się z ekspertem UTK na Trako
Fot. Jakub "Flyz1" Maciejewski, CC-BY-SA 3.0
W trakcie Międzynarodowych Targów Trako w Gdańsku pracownicy Urzędu Transportu Kolejowego będą czekali na przedstawicieli rynku kolejowego. Rezerwacja terminu możliwa jest dzięki kalendarzowi elektronicznemu.
Jednym z tegorocznych wyzwań dla rynku jest nowelizacja ustawy o transporcie kolejowym. Niektóre zmiany już weszły w życie, inne dopiero zaczną obowiązywać. Nowości pojawiają się na przykład jeśli chodzi o infrastrukturę prywatną i usługową. Od przyszłego roku zaczną obowiązywać regulacje dotyczące szkolenia maszynistów i obowiązkowych ćwiczeń przy użyciu symulatorów.

W ramach targów Trako Urząd Transportu Kolejowego przygotował możliwość spotkań z ekspertami. Dni eksperckie zostały podzielone tematycznie. 26 września zapraszamy na Dzień Interoperacyjności, 27 września na Dzień Bezpieczeństwa, a 28 września na Dzień Regulacji i Nadzoru. Rezerwacja terminu spotkania odbywa się za pomocą kalendarza elektronicznego, który umożliwia wybór dnia, dogodnej godziny oraz określenie tematyki.

Takie spotkania doskonale wpisują się w nową misję i wizję urzędu. Chcemy kreować bezpieczne i konkurencyjne warunki świadczenia usług transportu kolejowego, a urząd jest nowoczesny i otwarty. Wsłuchujemy się w potrzeby rynku oraz pasażerów.

Międzynarodowe Targi Kolejowe Trako to doskonałe forum wymiany doświadczeń, które umożliwia przyjrzenie się najnowszym technologiom i trendom w kolejnictwie oraz pozwala na dyskusję i poznanie poglądów przedstawicieli branży kolejowej. Tegoroczna edycja odbędzie się od 26 do 29 września w Gdańsku. Więcej na temat targów piszemy tutaj.

Zapisów można dokonać pod adresem trako.utk.gov.pl.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony