Partnerzy serwisu:

Tysiące biletów PR za 1 zł

Martyn Janduła 18.10.2016 1,6k

Tysiące biletów PR za 1 zł
fot. Martyn Janduła
Jak obchodzić urodziny – to hucznie. Zwłaszcza, gdy są to już 15. Dlatego Przewozy Regionalne przygotowały z tej okazji pulę 1500 biletów za złotówkę. Bilety dostępne są wyłącznie przez Internet.
Najnowsza oferta specjalna „1500 biletów na 15-lecie" to pula biletów za 1 zł, które można kupić online. Bilety za złotówkę są dostępne na dowolną trasę obsługiwaną pociągami Regio. Promocja obowiązuje wyłącznie pasażerów, którzy kupią bilet przez Internet na stronie internetowej przewoźnika, na stronie Koleo lub w aplikacji mobilnej SkyCasch.

Promocja startuje już dzisiaj i aż do 6 grudnia – w każdy wtorek – w specjalnej cenie będzie można kupić bilety w jedną stronę na dowolnie wybrany termin. A wybór jest spory. Każdego dnia na trasy w całej Polsce wyjeżdża około 1600 pociągów regionalnych i aglomeracyjnych.

Warto przypomnieć, że to nie jedyna oferta specjalna na bilety, jaką wprowadza teraz przewoźnik. Od 16 października Przewozy Regionalne uruchomiły także 25-proc. zniżkę dla seniorów, którzy ukończyli 60 lat. Bilety jednorazowe na wszystkie pociągi krajowe będą tańsze o 25%, natomiast na bilety okresowe (tygodniowe, miesięczne i kwartalne) będzie obowiązywać 10-procentowa zniżka. Żeby móc kupić tańszy bilet, wystarczy dokument tożsamości. Nowa oferta zastąpiła Regio kartę Senior, która kosztowała 59 zł.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony