Partnerzy serwisu:

Trzy EN57 Kolei Śląskich idą na przegląd

Martyn Janduła 05.05.2017 183

Trzy EN57 Kolei Śląskich idą na przegląd
Fot. Patryk Farana
Śląski przewoźnik poszukuje wykonawcy prac na trzecim poziomie utrzymania dla trzech składów EN57. Kryterium wyboru ofert jest wyłącznie cena.
Usługa przeglądu 3 poziomu utrzymania trzech elektrycznych zespołów trakcyjnych serii EN57AKŚ o nr 224, 1533 i 1563 jest przedmiotem kolejnego postępowania Kolei Śląskich. Składanie ofert w przetargu trwa do 17 maja, a przewoźnik ustalił, że jedynie cena zadecyduje o zwycięstwie w przetargu. Szacunkowa wartość kontraktu to 450 tys. zł netto.

W zakres przeglądu 3 poziomu utrzymania pojazdu wchodzą prace wykonywane zawsze podczas każdego przeglądu zgodnie z postanowieniami obowiązującej DSU elektrycznych zespołów trakcyjnych. Przegląd obejmuje prace lub naprawy, które okażą się niezbędne do wykonania w celu zapewnienia bezpiecznej eksploatacji pojazdu, z wyjątkiem napraw powodujących konieczność wymiany głównych podzespołów jak silnik trakcyjny i zestaw kołowy.

Zamawiający zawarł wymóg, że wykonawca ma czas na przeprowadzenie prac maksymalnie przez piętnaście dni od czasu dostarczenia pociągu na przegląd. Pierwszy skład przekazany zostanie wykonawcy nie wcześniej niż 22 maja, drugi – 2 czerwca, zaś ostatni 24 listopada.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony