Partnerzy serwisu:

Trzy dni jazdy po Mazowszu z „Biletem Turysty" za 67 zł

inf. prasowa 27.06.2017 1,2k

Trzy dni jazdy po Mazowszu z „Biletem Turysty" za 67 zł
Trzy dni jazdy po Mazowszu z "Biletem Turysty" za 67 złFot. ms, Rynek-Kolejowy.pl
Oprócz pociągu „Słoneczny”, który od soboty 24 czerwca kursuje codziennie do końca wakacji na trasie Warszawa Zachodnia – Ustka, Koleje Mazowieckie proponują na lato ofertę „Bilet Turysty”. To ciekawa oferta dla tych, którzy planują wakacyjne wycieczki po Mazowszu.
„Bilet Turysty” jest biletem sieciowym imiennym i uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami Kolei Mazowieckich, z wyjątkiem pociągu „Słoneczny” i „Dragon”, na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Małkinia, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko-Kamienna, Drzewica. Ma on 10-dniowy termin ważności, licząc od daty wydania lub daty wskazanej przez podróżnego. Uprawnia do podróżowania przez 3 dowolnie wybrane dni w terminie ważności biletu. Do biletu wydawany jest karnet, na którym podróżny dokonuje legalizacji rozpoczęcia każdego z trzech dni ważności biletu. Cena biletu wynosi 67 zł. W podróż z tym biletem można zabrać psa lub rower. Oferta będzie obowiązywać od 1 lipca do 31 sierpnia 2017 r., ale w kasach i biletomatach bilet można zakupić już od 24 czerwca.

– Serdecznie zapraszam nie tylko turystów, ale wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z tej ciekawej oferty. W tym roku można ją doskonale połączyć z naszą akcją „Koleją do Kultury” i z „Biletem Turysty” i nie tylko podziwiać mazowieckie widoki, ale także skorzystać z nim ze zniżek, które oferują mazowieckie placówki kultury – powiedział Dariusz Grajda, członek zarządu, dyrektor handlowy Kolei Mazowieckich.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rozkład jazdy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony