Partnerzy serwisu:

Trójmiejska SKM-ka oferuje tani bilet na Open’er

inf. prasowa 29.05.2017 334

Trójmiejska SKM-ka oferuje tani bilet na Open’er
Trójmiejska SKM-ka oferuje tani bilet na Open’erFot. ms, Rynek-Kolejowy.pl
PKP SKM Trójmiasto zaoferuje podczas trwania festiwalu Open’er specjalny Karnet Festiwalowy SKM 2017 – ważny od 27 czerwca do 2 lipca 2017. Będzie kosztował 40 zł.
Na jego podstawie będzie można korzystać z pociągów kursujących pomiędzy stacjami Wejherowo, Gdańsk Śródmieście i Żukowo, a także do gdańskiego lotniska.

Posiadacz Karnetu Festiwalowego SKM 2017 może zaoszczędzić, w porównaniu z kosztem zakupu biletów jednorazowych lub biletów o dłuższym terminie ważności, nawet 30 zł. Karnet Festiwalowy SKM 2017 można zakupić przez stronę internetową bilety.skm.pkp.pl lub karnetfestiwalowy.pl a potem go wydrukować lub zapisać jako PDF na urządzeniu mobilnym.

– W celu zakupu Karnetu Festiwalowego SKM 2017 na stronie bilety.skm.pkp.pl należy kliknąć na znajdującą się na górze strony ikonę "Karnet Festiwalowy SKM 2017", podać swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail i dokonać zapłaty, a następnie poczekać kilka sekund na e-mail z biletem w formie PDF – mówi Marcin Głuszek, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży PKP SKM w Trójmieście. Karnet Festiwalowy SKM 2017 jest imienny, dlatego przy jego kontroli należy okazać dokument tożsamości ze zdjęciem.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony