Partnerzy serwisu:

Train Sim World już w sprzedaży

mat. sponsorowany 24.07.2018 3,5k

Train Sim World już w sprzedaży
Fot. Train Sim World
Train Sim World to pierwszoosobowa gra z gatunku Train Simulator, która pozwala sprawdzić się nam jako maszynista obsługujący potężne i realistyczne maszyny na najbardziej zapierających dech w piersiach liniach kolejowych świata. Ta jedna z najlepszych gier w swoim gatunku ma premierę 24 lipca 2018 roku.
Dzięki rzeczywistym danym, które posłużyły do odwzorowania pracy, dźwięków i wyglądu prawdziwych pociągów, możesz wziąć udział w autentycznie odwzorowanych misjach, realizować całodobowe rozkłady jazdy, odprężyć się jako pasażer lub po prostu oddać się oglądaniu przejeżdżających pociągów – możliwości są nieskończone. Nieważne, czy jesteś początkującym, czy ekspertem, Train Sim World stanowi rozrywkę dla gracza o każdym poziomie umiejętności. 

Zostań maszynistą potężnych amerykańskich lokomotyw

Northeast Corridor New York Train Sim World: Northeast Corridor New York pozwala graczowi wcielić się w rolę maszynisty pociągów pasażerskich i towarowych na trasie Northeast Corridor w Nowym Jorku. W tym scenariuszu poprowadzisz nowoczesną lokomotywę Siemens ACS-64 lub potężną lokomotywę towarową GP38-2.

Możesz też wcielić się w rolę konduktora na jednej z najsłynniejszych tras kolejowych Ameryki. Nawigacja po licznych dworcach i stacjach rozrządowych na obłożonej trasie Northeast Corridor wymaga opanowania sieci kolejowej oraz funkcji i układów pociągów. Dowiezienie zniecierpliwionych pasażerów i dostarczenie towarów na czas będzie wymagało ogromnych umiejętności, koncentracji i wytrwałości.Pojedź 200 km/h po Great Western Railway

Great Western Express Train Sim World to także okazja do poprowadzenia pociągów dużych prędkości i pasażerskich na jednej z najbardziej ruchliwych linii kolejowych w Wielkiej Brytanii. Wciel się w rolę maszynisty zatrudnionego przez firmę Great Western Railway i poznaj jeden z najbardziej obleganych szlaków kolejowych Wielkiej Brytanii, prowadząc pociągi z prędkością 200 km/h. Twoje umiejętności, koncentracja i wytrzymałość zostaną przetestowane do granic możliwości, a wszystko z uwagi na wyjątkowo napięty rozkład jazdy i konieczność dowiezienia na czas tysięcy pasażerów. Po opuszczeniu tłocznego dworca London Paddington będziesz musiał poradzić sobie z intensywnym ruchem i niekorzystną sygnalizacją, stosować się do zasad i trzymać nerwy na wodzy.Talentem przez Lipsk i okolice

Z kolei dodatek Rapid Transit Train Sim World: Rapid Transit pozwala na doświadczenie obsługi szybkich pociągów pasażerskich na jednej z najbardziej popularnych w Niemczech linii S-Bahn. Przejmij kontrolę nad składem „Talent 2” i przewieź pasażerów wzdłuż linii S2 kolei S-Bahn przez historyczny i malowniczy Lipsk. Jazda po zatłoczonej linii S-Bahn wymaga perfekcyjnego opanowania rozkładu trasy oraz funkcji i systemów pociągu, a także unikalnego systemu sygnalizacji stosowanego przez Deutsche Bahn.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony