Partnerzy serwisu:

Track Tec z nominacją do nagrody „Inwestor bez granic 2019”

inf. pras. 05.04.2019 0

Track Tec z nominacją do nagrody „Inwestor bez granic 2019”
Fot. Track Tec
Track Tec, międzynarodowy dostawca systemowych rozwiązań dla infrastruktury kolejowej, został nominowany do nagrody w konkursie "Inwestor bez granic 2019", organizowanym przez grupę PTWP, organizatora Europejskiego Kongresu Gospodarczego oraz wydawcę magazynu Nowy Przemysł i portalu WNP.PL.
W konkursie o tytuł "Inwestor bez granic 2019" walczyć będzie dwadzieścia polskich i zagranicznych firm. Celem organizowanego po raz trzeci konkursu, jest propagowanie partnerskich relacji między inwestorem, rynkiem i administracją, opartych na zaufaniu i odpowiedzialności, którym towarzyszy ekonomiczna skuteczność w realizacji strategii inwestycyjnej.

W konkursie nagradzane są zagraniczne firmy, inwestujące w Polsce oraz polskie firmy inwestujące za granicą. Track Tec nominowany został w kategorii polscy inwestorzy za granicą. Doceniono fakt, że rozwiązania Track Tec z sukcesem działają nie tylko w Polsce i w Europie, ale również w odległych lokalizacjach m.in. w Kanadzie (Vancouver), Azji wschodniej (Taipei, Tajwan) czy w Afryce Południowej (Mozambik).

Laureatów poznamy w maju, podczas największej imprezy biznesowej Europy Centralnej – XI Europejskiego Kongresu Gospodarczego, który, po raz jedenasty, odbędzie się w Katowicach w dniach 13–15 maja 2019 r.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony