Partnerzy serwisu:

Track Tec z nagrodą „Inwestor bez granic 2019”

Michał Szymajda 14.05.2019 0

Track Tec z nagrodą „Inwestor bez granic 2019”
Fot. ms, Rynek-Kolejowy.pl (zdjęcie ilustracyjne)
Podczas największej imprezy biznesowej Europy Centralnej – XI Europejskiego Kongresu Gospodarczego, która odbywa się w dniach 13-15 maja 2019 r. w Katowicach, Grupa Track Tec otrzymała prestiżową nagrodę „Inwestor bez granic 2019”.
Track Tec nominowany był w kategorii „polscy inwestorzy za granicą”. Grupa została wyróżniona nagrodą za „intensywne i skuteczne działania na europejskim rynku infrastruktury kolejowej w oparciu o produkty spełniające najwyższe standardy jakości”. Doceniono fakt, że rozwiązania Track Tec z sukcesem działają w ponad 40 krajach.

Nagrodę w czasie uroczystej Gali w Międzynarodowym Centrum Konferencyjnym w Katowicach, 13 maja, odebrał pan Jarosław Pawluk – prezes zarządu Track Tec SA.

– Track Tec to zdecydowanie inwestor bez granic. Nasze rozwiązania z powodzeniem stosowane są nie tylko w Polsce, ale również w tak odległych państwach, jak Kanada, Tajwan czy Brazylia. Unikalna wiedza, ponad 100-letnie doświadczanie oraz innowacyjność naszych produktów pozwalają nam na realizację zadań w nawet najbardziej trudnych warunkach. W imieniu swoim i wszystkich Pracowników Grupy Track Tec bardzo dziękuję za tę nagrodę – powiedział Jarosław Pawluk, prezes zarządu Track Tec SA.

Wybierając najlepszych inwestorów, kapituła konkursu oceniała m.in. skalę inwestycji, skuteczność strategii, wysokość nakładów, wolumen produkcji, zużycie surowców, wielkość sieci dostawców, wpływ na potencjał polskiej gospodarki oraz innowacyjny charakter stosowanych technologii i wytwarzanych produktów.

W konkursie o honorowy tytuł walczyły polskie i zagraniczne firmy, m.in. BASF, Danone, Siemens, Volvo Polska, Rockwell Automation Polska, Adamed, Mokate, Selena, Apator, Colian.

Głównymi i konsekwentnie realizowanym celami Track Tec są: stałe powiększanie grona Klientów na całym świecie i nieustanne zwiększanie innowacyjności produktów i rozwiązań technicznych. Grupa prowadzi intensywne działania na rynku międzynarodowym, a produkty ze znakiem Track Tec obecne są w ponad 40 krajach.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony