Partnerzy serwisu:

Track Tec podbija filipiński rynek

Michał Szymajda 12.12.2018 6

Track Tec podbija filipiński rynek
Fot. Thorsten Schmidt , wikimedia commons
Grupa Track Tec kontynuuje swoją zagraniczną ekspansję. Azjatycka spółka zarządzająca siecią kolejową w stolicy Filipin złożyła zamówienie na produkcję oraz dostawę rozjazdów do jednych z najstarszych linii kolejowych w tym kraju. Track Tec będzie w najbliższych miesiącach realizował te prace.
W ostatnich miesiącach Grupa Track Tec przeszła pozytywnie proces kwalifikacji do programu Light Rail Manila, w trakcie którego ustalone zostały wszystkie kwestie dotyczące warunków technicznych i handlowych dostaw. W efekcie spółka LRT złożyła w Track Tec zamówienie na produkcję i dostarczenie rozjazdów kolejowych i ich elementów. Zgodnie z ustaleniami, na czas instalacji rozjazdów, przedstawiciele Track Tec w celu nadzoru i wsparcia, będą obecni na placu budowy w filipińskiej stolicy.

– Grupa Track Tec konsekwentnie realizuje strategię międzynarodowej intensywnej ekspansji, wybierając chłonne i perspektywiczne rynki. Najwyższa jakość produktów oraz profesjonalna współpraca, które potwierdza nasze dotychczasowe zagraniczne projekty, są elementami przyczyniającymi się do konsekwentnego umacniania pozycji na nowych rynkach – podkreśla dr inż. Jarosław Pawluk, prezes Track Tec.

Manila intensywnie inwestuje w budowę kolejnych linii, zastępuje też dotychczas funkcjonujące, wyeksploatowane elementy na nowe. Dlatego też bardzo realna jest perspektywa długookresowej współpracy Track Tec z zarządcą infrastruktury kolejowej na terenie stolicy Filipin, a tym samym zakorzenienie się spółki i marki Track Tec na tamtejszym rynku.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony