Partnerzy serwisu:

Track Tec na RailwayTech Indonesia 2022

inf. pras 19.10.2022 606

arrow
arrow
Track Tec na RailwayTech Indonesia 2022
Fot. TrackTec
Track Tec na RailwayTech Indonesia 2022
Track Tec na RailwayTech Indonesia 2022
Przedstawiciele Grupy Track Tec biorą udział w RailwayTech Indonesia 2022 – największych targach kolejowych w krajach Stowarzyszenia Narodów Azji Południowo-Wschodniej. Organizatorem wydarzenia jest MASKA (Indonesian Railway Society), a jego partnerami Ministerstwo Transportu i Ministerstwo Przemysłu Indonezji.
Tegoroczna edycja RailwayTech Indonesia odbywa się w dniach 19-21 października w Dżakarcie. Wydarzenie ma charakter międzynarodowej wystawy handlowej typu B2B i B2C. Prezentowane są nowe technologie, sprzęt, specjalistyczne usługi dla kolei w Indonezji oraz szeroko rozumianego rynku związanego z koleją. Wśród 250 wystawców znajdują się przedstawiciele 25 krajów, których ofertę i produkty ma możliwość poznać ponad 15 000 odwiedzających.

- Obecność na międzynarodowych wydarzeniach branżowych to nieodłączna część działalności Track Tec, jako globalnie działającego przedsiębiorstwa. Szczególną szansę widzimy w państwach azjatyckich, których potrzeby transportowe systematycznie rosną, co zwiększa tempo i zasięg inwestycji szynowych w tym regionie. Jesteśmy przekonani,, że przeprowadzone podczas targów rozmowy, wymiana doświadczeń zaowocują konkretnymi projektami, poszerzając wymiar naszej międzynarodowej współpracy – mówi Jarosław Pawluk, prezes Track Tec.

Grupa Track Tec posiada doświadczenie w realizacji zleceń na rynku azjatyckim, na którym- w wielu krajach - wzrasta zapotrzebowanie na szybki i efektywny transport kolejowy. Indonezja, zaraz po Pakistanie i Malezji jest krajem, którego rząd stale podkreśla znaczenie integracji systemów transportu miejskiego z planowaniem przestrzennym. Zadbanie o intermodalność może znacząco zmniejszyć dzisiejsze zatory w dużych miastach, szczególnie w Dżakarcie, Surabaya, Medan, Bandung i okolicach. W tym celu Rząd Centralny Indonezji zatwierdził projekty infrastrukturalne Wielkiej Dżakarty o wartości 571 bilionów Rp (40,12 mld USD).
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony