Partnerzy serwisu:

Track Tec kupił dwie karetki dla Szpitala Klinicznego we Lwowie

Michał Szymajda 08.07.2022 1,1k

Track Tec kupił dwie karetki dla Szpitala Klinicznego we Lwowie
Fot. Track Tec
Track Tec, skupiający firmy produkujące wyroby dla infrastruktury kolejowej i tramwajowej oraz spółkę – wykonawcę robót, udziela wsparcia Ukrainie w skrajnie trudnym dla jej mieszkańców czasie, będącym konsekwencją agresji Rosji.
– Po wpłacie pieniędzy na konto jednej z uprawnionych do pomocy organizacji zdecydowaliśmy o kolejnym wsparciu – mówi Jarosław Pawluk, prezes zarządu Track Tec. Uzyskaliśmy informację, że w szpitalach we Lwowie brakuje karetek i pozyskanie nowych byłoby dużą dla nich pomocą – dodaje.

Tym razem spółki Track Tec Construction i Track Tec KolTram zakupiły dwa fabrycznie nowe, w pełni wyposażone ambulanse medyczne i dokonały darowizny na rzecz Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych, instytucji uprawnionej do przekazywania pomocy rzeczowej dla Ukrainy. Końcowym odbiorcą ambulansów wskazany został Szpital Kliniczny we Lwowie.

– To nie koniec naszej pomocy – mówi Jarosław Pawluk. Zamierzamy pokrywać koszty związane z podejmowaniem, przez młodych ludzi z Ukrainy, studiów na polskiej uczelni technicznej na kierunkach kolejowych i oferować im pracę naszych firmach – deklaruje prezes Track Tec.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Wojna Rosja - Ukraina
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony