Partnerzy serwisu:

Taryfa Aglomeracyjna KD wokół czterech dolnośląskich miast

Michał Szymajda 31.08.2018 24

Taryfa Aglomeracyjna KD wokół czterech dolnośląskich miast
Autobus szynowy KD w Bardzie ŚląskimFot. Michał Szymajda, RK
Koleje Dolnośląskie wprowadzają nową ofertę, która ma skłonić mieszkańców Wrocławia, Jeleniej Góry, Wałbrzycha i Kłodzka oraz podmiejskich miejscowości w pobliżu tych miast, do korzystania z kolei. W niektórych przypadkach będzie taniej.
Jak poinformowało biuro prasowe KD, bilety w "Taryfie Aglomeracyjnej" dostępne są w cenach obniżonych w stosunku do Taryfy Podstawowej (TP-KD).

Oferta obowiązuje na obszarze aglomeracji wrocławskiej na odcinkach Jelcz-Laskowice – Wrocław Główny – Wrocław Wojnów i Wrocław Główny – Trzebnica. W wypadku odcinka Wrocław Główny – Trzebnica bilet będzie jednak droższy o złotówkę niż dotychczas.

• bilet jednorazowy normalny: 7,00 zł na przejazd "tam", 14,00 zł na przejazd "tam/powrót",
• bilet miesięczny normalny: 75 zł na przejazd "tam", 150 zł na przejazd "tam/powrót",

Na obszarze aglomeracji jeleniogórskiej (odcinki Jelenia Góra – Stara Kamienica, Jelenia Góra – Janowice Wielkie, Jelenia Góra – Górzyniec:

• bilet jednorazowy normalny: 2,50 zł na przejazd "tam", 5,00 zł na przejazd "tam/powrót",
• w relacjach od/do stacji Janowice Wielkie: bilet jednorazowy normalny: 4,50 zł na przejazd "tam", 9,00 zł na przejazd "tam/powrót",

Na obszarze aglomeracji kłodzkiej (odcinki Kłodzko Miasto – Nowa Ruda Przedmieście, Kłodzko Miasto – Bardo Przyłęk, Kłodzko Miasto – Polanica-Zdrój:

• bilet jednorazowy normalny: 4,50 zł na przejazd "tam", 9,00 zł na przejazd "tam/powrót",

Na obszarze aglomeracji wałbrzyskiej (Wałbrzych Miasto – Świebodzice, Wałbrzych Miasto – Boguszów-Gorce Zachód, Wałbrzych Miasto – Głuszyca Górna:

• bilet jednorazowy normalny: 3,50 zł na przejazd "tam", 7,00 zł na przejazd "tam/powrót".

Ostatnio Koleje Dolnośląskie wycofały się natomiast z ofert honorowanych do tej pory wspólnie z Przewozami Regionalnymi, głównie tych skierowanych do turystów. Więcej piszemy o tym tutaj.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony