Partnerzy serwisu:

Targi Innotrans dopiero w 2021 roku. Jest data

Jakub Madrjas, Michał Szymajda 27.04.2020 86

Targi Innotrans dopiero w 2021 roku. Jest data
Innotrans 2018Fot. ms, rynek-kolejowy
Organizator targów Innotrans podał nowy termin imprezy. Odbędzie się ona nie we wrześniu tego roku, a dopiero w kwietniu 2021 roku.
Tegoroczna impreza, gromadząca dziesiątki tysięcy gości z całego świata, miała mieć miejsce między 22 a 25 września. 21 kwietnia zarząd Targów Berlińskich wydał jednak komunikat, w którym poinformował, że termin wrześniowy jest już nieaktualny. Berliński Senat podjął decyzję o wstrzymaniu wszelkich imprez masowych, w których weźmie udział ponad 5 tysięcy osób, aż do 24 października.

Zarząd Targów nie podaje nowego terminu imprezy, wiadomo jednak, że będzie ona mogła, w założonej przez organizatorów formie, odbyć się dopiero po 24 października. Nie jest wykluczone, że zostanie ona przełożona aż na 2021 rok, lub zostanie przeprowadzona w innej formie. Decyzja w tej sprawie zostanie podjęta na początku maja. Będziemy o tym informować.

Wcześniej pisaliśmy o kontrowersyjnej decyzji o ograniczeniu formuły targów Innotrans w 2020 roku. Nie będzie m.in. otwartych dni dla publiczności, czyli osób nie związanych z branżą.

Aktualizacja: Jest nowa data targów

Po konsultacjach rynkowych Messe Berlin postanowiło odłożyć targi InnoTrans 2020 na dni 27-30 kwietnia 2021 r. – Zrowie i bezpieczeństwo wystawców, odwiedzających targi i wszystkich pracowników targów ma najwyższy priorytet – skomentował Kerstin Schulz, dyrektor InnoTrans.
PARTNERZY DZIAŁU
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Koronawirus a transport