Partnerzy serwisu:

„Taniej z bliskimi”. Nowa oferta PKP Intercity dla grup

Michał Szymajda 01.07.2022 4,2k

„Taniej z bliskimi”. Nowa oferta PKP Intercity dla grup
Fot. M. Szymajda
PKP Intercity wprowadza nową ofertę dla małych grup. Oferta "Taniej z Bliskimi" wchodzi w życie 1 lipca, skierowana jest do grup już od 2 do 6 osób.
Nowa, ogólnodostępna oferta PKP Intercity obowiązuje od 1 lipca. Aby z niej skorzystać, wystarczy podróżować w grupie od 2 do 6 osób – wszyscy jej członkowie otrzymują wtedy 30% zniżki od bazowych cen biletów. "Ceny bazowe" to słowo klucz dla tej oferty, może się bowiem okazać, że kupno pojedynczych biletów, po majowych zmianach w cenniku, wyjdzie nam taniej, jeśli trafimy na pociąg, którego zapełnienie jest mniejsze, a więc ceny biletów są niższe.

Kierunek, który obrało PKP Intercity jest jednak dobry, bo gwarantuje przejazd ze zniżką 30% zawsze, jeśli zdecydujemy się jechać w grupie. Oferta Taniej z Bliskimi obowiązuje w pociągach kategorii TLK oraz IC w relacjach krajowych. Bilety możemy kupić również na przejazd w wagonie z miejscami do leżenia (tzw. kuszetki) oraz w wagonie sypialnym.

Aby skorzystać z oferty, bilety należy kupić najpóźniej 1 dzień przed wyjazdem – z tego powodu w ramach tej promocji nie można zakupić ich u konduktora. Bilety są dostępne na 30 dni przed odjazdem pociągu w kasach biletowych i kanałach online. Oferta łączy się z ulgami ustawowymi, dzięki czemu osoby do nich uprawnione będą podróżować jeszcze taniej. Co warte podkreślenia, bilety w ramach promocji Taniej z Bliskimi obowiązuje także przy przejazdach w kuszetkach i wagonach sypialnych.

W pociągach ekspresowych – EIC oraz EIP oferta nie obowiązuje, ale niezmiennie można w nich korzystać z Biletów Rodzinnych, które PKP Intercity oferuje grupom od 2 do 5 osób, w których jest dziecko poniżej 16. roku życia. W tej ofercie każdy z członków grupy również otrzymuje 30% zniżki na bilet.

– Życie przysparza wielu okazji do wspólnych podroży. Staramy się, aby były one jeszcze bardziej dostępne, zarówno pod względem oferty połączeń, jak i cen biletów. Nową ofertą chcemy zachęcić do wspólnych wyjazdów koleją rodziny i mniejsze grupy. Bilety Taniej z Bliskimi to świetne rozwiązanie, niezależnie czy podróżujemy we dwójkę, z rodziną czy w kilkuosobowej grupie przyjaciół – mówi Marek Chraniuk, prezes zarządu PKP Intercity.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony