Partnerzy serwisu:

Taniej z PKP Intercity do Ełku, Augustowa i Suwałk

inf. prasowa 09.05.2018 3,7k

Taniej z PKP Intercity do Ełku, Augustowa i Suwałk
Fot. ms, Rynek-Kolejowy.pl (zdjęcie ilustracyjne)
– Wybierając się w północno-wschodnie rejony Polski, warto wybrać pociągi PKP Intercity, którymi można podróżować z Warszawy do Suwałk, Augustowa i Ełku w bardzo atrakcyjnych cenach – reklamuje swoją ofertę PKP Intercity i obniża ceny biletów do tych miejscowości.
PKP Intercity ma ciekawą ofertę dla podróżnych, którzy chcieliby poznać bliżej północno-wschodnie krańce Polski. Bilet Taniomiastowy zapewnia atrakcyjne ceny przejazdów na wybranych trasach i uprawnia do podróży drugą klasą pociągów TLK lub IC. Dzięki tej ofercie z Warszawy do Ełku można pojechać za 34,90 zł, do Augustowa za 37,90 zł, a do Suwałk za 39,90 zł. Warto pamiętać, że osoby posiadające prawo do ulg, będą mogły zakupić bilety jeszcze taniej – zgodnie z należną ulgą ustawową.

Dla osób, które chciałyby aktywnie zwiedzić wschodnią część Mazur i Suwalszczyznę, atrakcyjna będzie także oferta weekendowa, umożliwiająca wielokrotne przejazdy w ramach jednego biletu. Można z niej skorzystać od piątku od godz. 19.00 do poniedziałku do godz. 6.00 rano. Cena Biletu Weekendowego w drugiej klasie wynosi 81 zł i umożliwia przejazdy dowolnymi pociągami TLK i IC.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rozkład jazdy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony