Partnerzy serwisu:

Tabor Opole z olbrzymim zleceniem od PKP Intercity [aktualizacja]

Michał Szymajda 10.07.2018 15,1k

Tabor Opole z olbrzymim zleceniem od PKP Intercity [aktualizacja]
Fot. ms, Rynek-Kolejowy.pl (zdjęcie ilustracyjne)
PKP Intercity w marcu ogłosiły wyniki dużego przetargu dotyczącego wykonania napraw okresowych poziomu P4 i P3 wagonów pasażerskich różnych typów. Do 12 zadań zgłosił się tylko jeden wykonawca – Wagon Opole – i to on naprawy wykona.
Przetarg dotyczył napraw wymaganych przepisami utrzymania na poziomach P4 i, w niektórych przypadkach, także P3. Wagonów jest dokładnie 184 i należą do typów: 113A, 134A, 152A, 154A, 155A, 305Ad, 406A, 508A, WL i WR. Przetarg, w którym głównym kryterium wyboru oferenta była cena (90%) i okres gwarancji (10%) dokładnie opisaliśmy tutaj

Okazało się, że do 12 zadań w przetargu stanął tylko jeden wykonawca, którym jest Wagon Opole. PKP Intercity ogłosiło właśnie wyniki postępowania, w którym ofertę z Opola oceniono jako „ważną i podlegającą rozpatrzeniu”. PKP Intercity przyznały ofercie w każdej z części maksymalną liczbę punktów. Uznano ją tym samym za najkorzystniejszą. Łączny koszt wykonania napraw rozłożonych w czasie to około 80 mln zł brutto. Teraz czekamy na podpisanie umowy między przewoźnikiem a wykonawcą.

Aktualizacja
29 czerwca 2018 r. spółka poinformowała o podpisaniu umowy z Wagonem Opole. Oficjalnie zlecenie trafiło więc właśnie do wykonawcy.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przetargi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony