Partnerzy serwisu:

SuperRegio – pierwsze trasy i ceny nowej kategorii pociągów

inf. pras. 07.06.2019 68

SuperRegio – pierwsze trasy i ceny nowej kategorii pociągów
Fot. PolRegio
SuperRegio, czyli nowa kategoria pociągów Polregio już 9 czerwca pojawi się na polskich torach. Przewoźnik przedstawia rozkład i ceny biletów na pierwsze, w wielu przypadkach nieobsługiwane wcześniej połączenia przewoźnika.
Nowe połączenia Przewozów Regionalnych będą uzupełnieniem kolejowej oferty przewozowej w kraju. Pociągi SuperRegio (sR) będą łączyły ważne ośrodki miejskie i turystyczne w Polsce. Najnowsza kategoria pociągów w Polsce pojawi się początkowo na trasie Ostrowiec Świętokrzyski – Kielce – Częstochowa Stradom – Opole – Wrocław, Kraków – Zator i Katowice – Zator. Wyznacznikiem SuperRegio będzie m.in. tabor o podwyższonym standardzie, atrakcyjny czas przejazdu i konkurencyjne ceny biletów.

Katowice – Zator

SuperRegio na trasie Katowice – Zator przez Mysłowice i Oświęcim będzie łączyć najważniejszy ośrodek miejski Śląska z Zatorem i Energylandią, największym rodzinnym parkiem rozrywki w Polsce. Przebycie trasy zajmie ok. 1,5 h, a za normalny bilet wg oferty „Połączenie w dobrej cenie” zapłacimy 11,50 zł. Pociąg będzie kursował od 22 czerwca do 31 sierpnia codziennie.

Kraków Główny – Zator – Oświęcim

Do Zatoru dojedziemy teraz również bezpośrednio z Krakowa Głównego. Ostatnim przystankiem pociągów SuperRegio na tej trasie będzie Oświęcim. Przejechanie całej trasy zajmie podobny czas, czyli ok. 1,5 h. Za normalny bilet wg oferty „Połączenie w dobrej cenie” z Krakowa do Zatoru zapłacimy 7,00 zł. Pociąg będzie kursował od 24 czerwca do 29 sierpnia w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki (oprócz 15.08).

Ostrowiec Świętokrzyski – Wrocław Główny

Najdłuższą spośród pierwszych tras SuperRegio będzie połączenie Ostrowiec Świętokrzyski – Wrocław Główny, poprowadzone przez Kielce, Włoszczową, Częstochowę i Opole, a w drodze powrotnej przez Kluczbork, Częstochowę Stradom i Kielce. Przebycie tej trasy na podstawie normalnego biletu będzie kosztować pasażerów SuperRegio 59,90 zł. Pociąg będzie kursował od 9 czerwca br. w piątki i niedziele.

Sprzedaż biletów na połączenia sR rozpocznie się 9 czerwca br. we wszystkich kanałach sprzedaży, w tym poprzez aplikację mobilną i stronę internetową Polregio. W pociągach sR będą obowiązywać ulgi ustawowe, a także popularne oferty PolRegio: „Ty i raz, dwa, trzy”, „RegioSenior”, „Razem w Polskę Standard”, „Razem w Polskę Komfort” oraz Taryfa Razem dla posiadaczy REGIOkart.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony