Partnerzy serwisu:

Strona SKM Warszawa nagrodzona

lk, Rynek Kolejowy 20.04.2016 143

Strona SKM Warszawa nagrodzona
fot. SKM Warszawa
Strona internetowa Szybkiej Kolei Miejskiej w Warszawie otrzymała tytuł „najlepszej z najlepszych” w tegorocznym konkursie Szerokiego Porozumienia na Rzecz Umiejętności Cyfrowych w Polsce.
Szybka Kolej Miejska w Warszawie odebrała certyfikat (i może się posługiwać znakiem jako jedna z nielicznych w kraju ) „strony bez barier” i okazała się „najlepszą z najlepszych” stroną internetową w Polsce w 2016 r. W tegorocznym konkursie Szerokiego Porozumienia na Rzecz Umiejętności Cyfrowych w Polsce witryna SKM wyprzedziła 149 innych stron internetowych.

Szerokie Porozumienie, powołane 3 lipca 2013 r., ma „inspirować oraz wspierać działania prowadzące do powszechnej edukacji cyfrowej, efektywnego wykorzystywania technologii cyfrowych oraz akceptacji przemian powodowanych stałym rozwojem tych technologii” – czytamy na stronie porozumienia, które zostało powołane z inicjatywy ministra administracji i cyfryzacji oraz Lidera Cyfryzacji.

Porozumienie jest nieformalnym zrzeszeniem instytucji, organizacji oraz firm, które identyfikują się z jego celami i działają na rzecz ich realizacji. Poszukuje ono synergii pomiędzy realizowanymi inicjatywami, inspiruje nowe przedsięwzięcia, zbiera informacje o dobrych praktykach, propaguje je w różnych środowiskach nawet odległych od zagadnień cyfryzacji. Działa na rzecz dostępu do wiedzy i informacji, upowszechnienia partycypacji cyfrowej oraz zdobywania umiejętności niezbędnych we wszystkich okresach życia i obszarach aktywności społecznej oraz zawodowej.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony