Partnerzy serwisu:

Strefa wygody zastąpiła przedziały menedżerskie PKP Intercity

Jakub Madrjas 16.10.2019 13,2k

arrow
arrow
Strefa wygody zastąpiła przedziały menedżerskie PKP Intercity
fot. PKP IC
Strefa wygody zastąpiła przedziały menedżerskie PKP Intercity
Strefa wygody zastąpiła przedziały menedżerskie PKP Intercity
Od wczoraj (15 października) PKP Intercity wprowadziło nową nazwę dla dotychczasowych przedziałów menedżerskich. Teraz to Strefa wygody.
Jak potwierdza biuro prasowe PKP Intercity, 15 października weszła w życie zmiana dotycząca przedziałów menedżerskich. - Strefa wygody to teraz ich nowa nazwa. Strefa wygody oznacza przedział czteromiejscowy z dodatkowym serwisem w wagonie klasy 1 pociągu EIC - informuje "Rynek Kolejowy" Agnieszka Serbeńska z biura prasowego przewoźnika.

- Zmiana nazwy wskazuje na bardziej uniwersalny charakter i funkcje tych przedziałów. Zgodnie bowiem z wcześniejszymi, już wdrożonymi zmianami w regulacjach przewoźnika, zostały rozszerzone możliwości korzystania z takich przedziałów - tłumaczy przedstawicielka PKP IC. Jak wyjaśnia, po wykupieniu opłaty serwisowej mogą w nich podróżować osoby posiadające "Bilet weekendowy MAX", obowiązujący na przejazdy 1 klasą. Również oferta Dużej Rodziny została rozszerzona o możliwość korzystania ze Strefy wygody.

Co istotne, teraz jest taniej, bo wprowadzone zmiany zostały połączone z obniżką opłaty serwisowej z 99 zł do 50 zł w dni robocze i 25 zł w soboty i niedziele. Aktualizacja: Nowe ceny zostały wprowadzone wcześniej, 12 czerwca.

Jak czytamy na stronie PKP Intercity, Strefa Wygody ma przestronne klimatyzowane wnętrza, cztery komfortowe fotele, gniazdka elektryczne, stół, szafa oraz dodatkową przestrzeń na bagaż. Każdy pasażer, który wybierze się w podróż w Strefie Wygody otrzyma poczęstunek: ciepły lub zimny napój (kawę, herbatę, wodę mineralną lub sok), słodką przekąskę a także posiłek z dedykowanego menu. Ze Stref Wygody można korzystać w pociągach kategorii EIC oznaczonych ikoną „przedział menedżerski” - czytamy w ofercie.

Poniżej można zobaczyć wirtualną wycieczkę po przedziale:

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony