Partnerzy serwisu:

Startuje konkurs na Kobietę Roku w Infrastrukturze i Transporcie

Jakub Madrjas 10.05.2017 271

Startuje konkurs na Kobietę Roku w Infrastrukturze i Transporcie
Fot. Piotr Brichacek (Briho) / wikimedia, lic. CC
Przy okazji drugiej edycji Forum Kobiet w Infrastrukturze i Transporcie organizatorzy postanowili ogłosić konkurs dla kobiet i inicjatyw na rzecz kobiet, by wyróżnić wybitne osoby i pomysły zmieniające branże.
Kobieta Roku w Infrastrukturze i Transporcie - zgłoś kandydatkę!

W czasie Forum zostaną przyznane tytuły i nagrody w kategorii Kobieta Roku w Infrastrukture i Transporcie oraz Inicjatywa na rzecz kobiet w Infrastrukturze i Transporcie. – Mamy nadzieję, że formuła konkursu na stałe wpisze się w tradycję Forum i pomoże docenić najbardziej niezwykłe osoby i inicjatywy – mówi Ewelina Sosnowska, dyrektor zarządzająca wydawnictwa TOR i pomysłodawczyni Forum.

Zgłoszenia można przesyłać do 20 maja za pomocą specjalnego formularza [link], koniecznie z uzasadnieniem. Po tym terminie Jury wyłoni nagrodzonych, a wyniki zostaną podane na majowym spotkaniu w Centrum Zarządzania Innowacją i Transferem Technologii.

Forum Kobiet - zapraszamy do Warszawy

Już 24 maja w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej odbędzie się druga edycja Forum Kobiet w Infrastrukturze i Transporcie. Jest to jedyna tego typu inicjatywa, która skierowana jest do kobiet funkcjonujących lub chcących rozpocząć swoją karierę w tych branżach.Forum koncentruje się na realizacji dwóch podstawowych celów. Pierwszy z nich to zachęcenie młodych kobiet do podejmowania wyzwań zawodowych w branży infrastruktury i transportu. Cel ten jest realizowany przy współpracy z kilkoma największymi uczelniami technicznymi w Polsce. Do udziału w spotkaniu organizatorzy zapraszają wszystkie kobiety potrzebujące inspiracji oraz twardej wiedzy, która przekazana będzie podczas sesji warsztatowych. Każda z uczestniczek biorących udział w wybranym warsztacie otrzyma certyfikat potwierdzający obecność na szkoleniu. 

Drugim celem Forum Kobiet w Infrastrukturze i Transporcie jest stworzenie platformy networkingowej dla kobiet zajmujących wysokie stanowiska w podmiotach funkcjonujących we wspominanych branżach. Każda debata z ich udziałem zostanie zakończona 15-minutową sesją Q&A. 

W tegorocznej edycji Forum dyskusje będą koncertować się wokół tematyki przywództwa w dużych organizacjach oraz solidarności i wsparcia międzypokoleniowego. Program Forum uzupełniać będą wystąpienia typu Success Stories – o swojej drodze do sukcesu zawodowego będą opowiadały doświadczone liderki z sektora transportu i infrastruktury. 

Przypominamy, że jeszcze trwa rejestracja na Forum Kobiet w Infrastrukturze i Transporcie. Zachęcamy wszystkie chętne osoby do wzięcia udziału w wydarzeniu – link do rejestracji znajduje się tutaj.

PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony