Partnerzy serwisu:

Startuje druga edycja konkursu „Z podróży koleją”

Aleksandra Dmochowska 23.06.2016 0

Startuje druga edycja konkursu „Z podróży koleją”
www.zpodrozykoleja.pl
Wybierz się w podróż koleją i zatrzymaj ją w obiektywie. W te wakacje Sandmix powraca z konkursem fotograficznym organizowanym wspólnie z PKP Intercity i PKP S.A. Nabór prac konkursowych rusza 25 czerwca.
Od początku XIX wieku kolej skraca dystans i ułatwia odkrywanie nowych miejsc. Wybierz się w wakacyjną podróż koleją, uwiecznij ją na fotografiach i zgłoś do konkursu „Z podróży koleją”. Na zwycięzców czekają cenne nagrody rzeczowe. Ponadto najlepsze prace zostaną zaprezentowane podczas wystawy, która w drugiej połowie roku odwiedzi największe polskie dworce kolejowe.

Uczestnikiem konkursu może zostać każdy, kto fotografuje i podróżuje koleją. Zdjęcia można nadsyłać od 25 czerwca do 31 sierpnia poprzez formularz konkursowy dostępny na stronie www.zpodrozykoleja.pl.

I edycja konkursu

W ubiegłym roku podczas pierwszej edycji konkursu fotograficznego „Z podróży koleją” do organizatorów napłynęło aż 500 prac. W trakcie obrad Jury wybrało 12 finałowych zdjęć, które weszły w skład wystawy fotograficznej zorganizowanej podczas Międzynarodowych Targach Kolejowych Trako i ozdobiły kalendarz Sandmix na 2016 rok.

Pomysłodawcą konkursu jest firma Sandmix zajmująca się produkcją wysokokwarcowych kruszyw suszonych. W ofercie firmy znajdują się m.in. piaski hamulcowe z certyfikatem Instytutu Kolejnictwa, wykorzystywane w piasecznicach pojazdów szynowych.
Więcej informacji o konkursie na: www.zpodrozykoleja.pl.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony