Partnerzy serwisu:

Stadler wybuduje halę serwisową w Holandii

mj / inf. pras. 19.07.2017 1,1k

Stadler wybuduje halę serwisową w Holandii
Fot. Stadler
W dniu 18 lipca 2017 r. holenderska spółka transportu publicznego Syntus podpisała ze Stadlerem umowę na usługę utrzymania 16 pociągów Flirt przez okres 15 lat. Dzięki tej umowie producent zainwestuje także w budowę hali serwisowej w Hengelo.
Stadler będzie odpowiedzialny za utrzymanie 16 pojazdów kolejowych Flirt od 2017 do 2032 r. Prace te zleciła holenderska spółka transportu publicznego Syntus, która zamówiła od Stadlera pociągi w styczniu 2016 roku. Pojazdy te są obecnie testowane na trasie między Amersfoort i Zwolle, a docelowo będą kursować na linii Zwolle – Kampen/Enschede. Działalność komercyjna rozpocznie się w grudniu 2017 r. W tym momencie Stadler Service Holandia przejmie wszystkie aspekty utrzymania pociągów.

Aby zapewnić wysoką dostępność floty pojazdów przez cały rok, Stadler buduje nowe zaplecze serwisowe w Hengelo. Zatrudniona tam będzie pięcioosobowa kadra. Cała konserwacja jednostek będzie wykonywana przez pracowników Stadlera, którzy pojazdy te znają i mogą zapewnić szybką i ekonomiczną realizację robót. Dzięki nowej lokalizacji, Stadler kontynuuje proces rozwijania działalności w zakresie usług w Holandii.

Do Holandii dotrą trzy i czteroczłonowe pociągi Flirt przystosowane do kursowania po sieci 1,5 kV. Pojazdy te, zdaniem producenta, zapewniają wyjątkowy komfort dzięki zawieszeniu pneumatycznemu, komfortowym siedzeniom i systemowi HVAC. Pojazdy mogą kursować z prędkością maksymalną 160 km/h. Stadler zapewnia, że pojazd typu Flirt to wypróbowany, sprawdzony, nowoczesny i wydajny pojazd do niezawodnej obsługi transportu publicznego.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
STADLER
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony