Partnerzy serwisu:

Stacja Zawiercie zyska windy

Jakub Madrjas 27.05.2016 470

arrow
arrow
Stacja Zawiercie zyska windy
Fot. Grzegorz Koclęga
Stacja Zawiercie zyska windy
Stacja Zawiercie zyska windy
Stacja Zawiercie zyska windy
Stacja Zawiercie zyska windy
Na stacji Zawiercie pojawią się windy – na peronie wyspowym, oraz po obu stronach torów. PKP PLK ogłosiła przetarg w sprawie zaprojektowania i budowy urządzeń.
Obecnie na stacji Zawiercie do długiego na ponad sto metrów przejścia pod torami można się dostać z pomocą platform do przemieszczania osób niepełnosprawnych, zbudowanych w ubiegłym roku. Teraz będzie jednak dużo wygodniej. PKP PLK rozpisała przetarg na przebudowę szybów windowych i montaż wind pasażerskich.

Z powodu zamontowania wind zainstalowane kilkanaście miesięcy temu platformy zostaną zdemontowane. Na projekt i budowę wykonawca będzie miał czas do 25 listopada. PLK chce go wybrać do połowy czerwca.

To nie jedyny ostatni przetarg w sprawie dźwigów osobowych. Zarządca infrastruktury chce też wybrać firmę, która zabierze się za konserwację dwóch wind zainstalowanych na przystanku osobowym Warszawa Zacisze – Wilno.

Wcześniej w tym tygodniu PKP Polskie Linie Kolejowe ogłosiły przetargi na wykonanie przebudowy peronu nr 3 w stacji Nysa oraz zabudowę wiat peronowych w Piszu, Pasłęku, Kętrzynie i Ełku. Piszemy o tym tutaj.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przetargi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony