Partnerzy serwisu:

Specjalny pociąg PKP Intercity na Open’er Festival

inf. prasowa 02.07.2018 4,9k

Specjalny pociąg PKP Intercity na Open’er Festival
Fot. PKP Intercity
PKP Intercity, jako partner Open’er Festival powered by Orange, przygotowało specjalny pociąg dla miłośników muzyki. Na jego pokładzie zagrają liczni artyści, m.in. The Dumplings, KAMP!, Flirtini czy Rosalie. Część z nich wystąpi podczas tegorocznego festiwalu. Aby ubiegać się o podróż na Open’era w towarzystwie ulubionych gwiazd, należy wziąć udział w konkursie organizowanym przez Alter Art i PKP Intercity.
Pociąg specjalny PKP Intercity wyruszy 4 lipca z Krakowa o godz. 9:22, w Warszawie zatrzyma się o 12:19, a na 15:40 dowiezie uczestników do Gdyni. 8 lipca wróci z Gdyni do Krakowa. W konkursie przewoźnika do wygrania jest 80 podwójnych zaproszeń na przejazd. Może w nim wziąć udział każdy, kto ma 4-dniowy karnet na festiwal. Wystarczy jedynie udzielić odpowiedzi na pytanie „Muzyka – Ludzie – ChillOUT – A Ty za co kochasz festiwal?”. Konkurs trwa do 1 lipca br., wyniki zostaną ogłoszone 2 lipca. Wszystkie informacje dostępne są na stronie http://www.intercity.pl/pl/konkurs/.

W drodze na festiwal, który odbędzie się w dniach 4-7 lipca br. w Gdyni, na pokładzie pociągu DJ sety zagrają: The Dumplings, Flirtini, Michał Słodowy i Radek Krzyżanowski z zespołu KAMP! oraz DJ MO (Recognition Records). W drodze powrotnej festiwalowicze „wychillują” przy utworach Rosalie i DJ setach (z wizualizacjami VJ Emiko): Seligi, Earth Trax i Rafała Grobla z wytwórni MOST. Dodatkowo lokomotywa, która będzie prowadzić pociąg specjalny została oklejona grafiką promującą wydarzenie.

Open’er Festival 2018

Tegoroczna edycja festiwalu zapowiada się wyjątkowo, a organizatorzy zadbali o różnorodność gatunków tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Zadowoleni będą fani muzyki popowej, hip-hopowej elektronicznej i alternatywnej. W sumie na festiwalu w Gdyni podczas 4 dni wystąpi ponad 80 zespołów na czele z headlinerami, którymi są: Arctic Monkeys, Gorillaz, Depeche Mode i Bruno Mars.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.opener.pl i w aplikacji Open’er Festival 2018.

Inne połączenia festiwalowe


Dokładne informacje o rozkładzie jazdy pociągów PKP Intercity można znaleźć na stronie intercity.pl lub uzyskać pod numerem infolinii 703 200 200 (opłata za minutę połączenia 1,29 zł brutto). Bilety na połączenia krajowe dostępne są w kasach, biletomatach, przez internet oraz w aplikacji IC Mobile Navigator.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony