Partnerzy serwisu:

Spalinowe pojazdy używane przez SKM Trójmiasto idą do przeglądów

Michał Szymajda 14.11.2016 431

Spalinowe pojazdy używane przez SKM Trójmiasto idą do przeglądów
Spalinowe pojazdy używane przez SKM Trójmiasto idą do przeglądówFot. ms, Rynek-Kolejowy.pl
PKP SKM Trójmiasto ogłosiło przetarg na wykonanie przeglądów poziomu P3 połączonych z naprawami wszystkich używanych przez siebie spalinowych zespołów trakcyjnych. 13 pojazdów kursuje po linii PKM.
13 szt wyprodukowanych zostało przez dwóch producentów: Pesę, w 2015 roku (7 sztuk SA136 i 3 sztuki SA 133 dedykowanych do obsługi PKM) i Newag, w 2010 roku (SA138 i dwie sztuki SA137). Wszystkie zostały kupione z inicjatywy województwa pomorskiego i oddane do dyspozycji PKP SKM Trójmiasto w związku z wygraniem przez przewoźnika przetargu na obsługę linii przebiegających śladem Pomorskiej Kolei Metropolitalnej i linii stycznych.

Jak można się spodziewać, przedmiot zamówienia podzielono na dwa zadania – osobne dla pojazdów Pesy i Newagu. Szt będą zjeżdżać na naprawy w taki sposób, by uniknąć sytuacji, w których brakuje taboru do obsługi linii. Sytuacja taka miała już miejsce na początku roku. Przegląd każdego z pojazdów trwać będzie maksymalnie 15 dni.

Kryterium oceny ofert to w 90% zaoferowana cena, a w 10% termin wykonania obsługi jednego pojazdu. Otwarcie ofert w przetargu będzie miał miejsce 17 listopada 2016 roku, godz. 11.00.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przetargi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony