Partnerzy serwisu:

SOK ujęła złodzieja kabla telekomunikacyjnego na szlaku Szczecin Zdroje – Regalica

inf. pras. 22.06.2021 2,1k

SOK ujęła złodzieja kabla telekomunikacyjnego na szlaku Szczecin Zdroje – Regalica
fot. SOK
18 czerwca 2021 r. fotopułapka przekazała sygnał o obecności osoby postronnej na obszarze kolejowym na szlaku Szczecin Zdroje – Regalica. Skierowani na miejsce funkcjonariusze z grupy operacyjno-interwencyjnej Straży Ochrony Kolei z komendy regionalnej SOK w Szczecinie ujęli sprawcę kradzieży 50 m.b. kabla telekomunikacyjnego.
W piątek 18 czerwca br. komendant zmiany SOK w Szczecinie otrzymał z fotopułapki sygnał o obecności osoby postronnej na szlaku Szczecin Zdroje – Regalica, w miejscu gdzie wcześniej dochodziło do kradzieży urządzeń infrastruktury kolejowej.

We wskazany rejon zostali skierowani funkcjonariusze z grupy operacyjno-interwencyjnej Straży Ochrony Kolei z komendy regionalnej SOK w Szczecinie. Po przybyciu na miejsce zdarzenia funkcjonariusze SOK ujęli 45-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie 50 metrów wyciętego kabla telekomunikacyjnego oraz nóż i siekierę. Ujęty mężczyzna został przekazany przybyłym na miejsce funkcjonariuszom policji z komisariatu Szczecin Dąbie, gdzie prowadzone jest dalsze postępowanie w sprawie.

W wyniku kradzieży na szlaku Szczecin Zdroje – Regalica i szlaku Szczecin Zdroje – Szczecin Podjuchy wystąpił brak łączności oraz nie działała półsamoczynna blokada liniowa.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony