Partnerzy serwisu:

Śmiertelne potrącenie w Nowej Iwicznej

Jakub Madrjas 06.10.2022 2,5k

Śmiertelne potrącenie w Nowej Iwicznej
fot. Konrad Tkaczyk, sołtys Zgorzały
Dziś (6 października) przed południem doszło do śmiertelnego wypadku na linii nr 8. Osoba postronna weszła pod nadjeżdżający pociąg Kolei Mazowieckich w Nowej Iwicznej pod Warszawą.
Do śmiertelnego wypadku doszło dzisiaj o godzinie 9:30 na linii nr 8 na odcinku Warszawa – Piaseczno. Poinformował o nim Konrad Traczyk, sołtys Zgorzały, który wielokrotnie zwracał uwagę na bezpieczeństwo pieszych na tym odcinku. 
– Z pierwszych informacji wynika, że osoba postronna wtargnęła na tory pod nadjeżdżający pociąg Kolei Mazowieckich Radom Główny – Warszawa Wschodnia, poza przejściami i przejazdami w miejscu oddalonym około 650 metrów od przystanku Nowa Iwiczna – informuje Karol Jakubowski z PKP Polskich Linii Kolejowych, dodając, że komisja ustali okoliczności zdarzenia.

Jak dodał przedstawiciel PLK, obecnie ruch pociągów odbywa się po jednym torze. Zmiany w komunikacji na mogą sięgać około 15 minut. – Bieżące informacje są przekazywane na stacjach i przystankach oraz na portalu pasażera – informuje PLK.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony