Partnerzy serwisu:

SKM Warszawa uruchamia weekendowe kursy nad Zalew Zegrzyński

Michał Szymajda 25.06.2021 4,8k

SKM Warszawa uruchamia weekendowe kursy nad Zalew Zegrzyński
Pociąg SKM w Nieporęciefot. M. Szymajda
W wakacyjne weekendy od 26 czerwca do 29 sierpnia mieszkańcy Warszawy będą mogli szybko dotrzeć nad Zalew Zegrzyński pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej linii S3.
– Z myślą o wszystkich, którzy chcieliby w czasie weekendu zrelaksować się nad wodą, Zarząd Transportu Miejskiego w te wakacje uruchomi weekendowe kursy Szybkiej Kolei Miejskiej do Radzymina przez Nieporęt – napisała Zuzanna Szopowska – Konop, rzeczniczka warszawskiej SKM.

W kierunku Radzymina odjazdy ze stacji Warszawa Gdańska zaplanowano o godz.: 9:02, 10:43, 12:59, 14:49, 16:57 i 18:51.W przeciwnym kierunku, pociągi będą odjeżdżały z Radzymina o godz.: 10:15, 12:25, 14:30, 16:31, 18:34 i 20:46. Podróż ze stacji Warszawa Gdańska do Nieporętu trwa około pół godziny. Dalej możemy pociągami dojechać do Radzymina, gdzie w dni powszednie także kursuje 6 par pociągów i pojedyncze pociągi Kolei Mazowieckich w kierunku Tłuszcza. Warto pamiętać o tym, że zarówno w Kolejach Mazowieckich, jak i w pociąg SKM Warszawa rowery wozimy bezpłatnie.

Rozkład jazdy pociągów SKM linii S3 w dni wolne, od 26 czerwca do 28 sierpnia jest dostępny w tym miejscu.

– Tym, którzy wolą plażę w Warszawie, proponujemy połączenia liniami S1 lub S2. Spacer ze stacji Warszawa Stadion na „Poniatówkę” zabiera około 10 minut – dodaje rzeczniczka. Jakie jeszcze atrakcje turystyczne związane ze stołecznym transportem są dostępne dla warszawiaków i turystów latem? O tym piszemy tutaj.

Przypomnijmy, że warszawska SKM kupiła w Newagu 21 zupełnie nowych elektrycznych zespołów trakcyjnych. Stan zaawansowania prac przy nich można sprawdzić, klikając tutaj. 

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony