Partnerzy serwisu:

SKM Warszawa unowocześni monitoring w 19WE

Jakub Madrjas 18.07.2017 28

SKM Warszawa unowocześni monitoring w 19WE
Fot. FAREN, SM42.pl
SKM Warszawa ogłosiła postępowanie na naprawę P3 czterech zespołów trakcyjnych 19WE wraz z pracami dodatkowymi.
Obsługa ma zostać wykonana na pojazdach o numerach od 01 do 04. Szacunkowa wartość zamówienia to 2,2 miliona złotych netto. Na wykonanie wszystkich prac wykonawca będzie miał sześć miesięcy. Oferty powinniśmy poznać 21 sierpnia.

Prace dodatkowe mają dotyczyć ulepszenia monitoringu w pojazdach, a także obsługi w ramach P3 wykraczającej poza Dokumentację Systemu Utrzymania jednostek 19WE. Chodzi o prace, które mogą, ale nie muszą okazać się konieczne. Zalicza się do nich ewentualna wymiana amortyzatorów hydraulicznych, sprężyny pneumatycznej tablicy schematu trasy, osi i wałów zestawów kołowych czy nawet silnika trakcyjnego. Możliwy może być też demontaż przekładni w celu naprawy u producenta.

Natomiast system monitoringu po ulepszeniach ma zyskać szereg nowych funkcji. Przede wszystkim ma on rejestrować w sposób ciągły dane z 31 dni. Prócz tego SKM chce, by monitoring objął wnętrze każdego wagonu (co najmniej 4 kamery, bez martwych pól), a także zewnętrze, w tym np. odbierak prądu czy szlak (wraz z dźwiękiem z kabiny maszynisty). Kamery zewnętrzne muszą być ogrzewane i mieć oświetlacz działający w podczerwieni.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony