Partnerzy serwisu:

SKM Trójmiasto zawiezie za darmo na mecz Lechia - Lech

Jakub Madrjas 18.10.2017 800

SKM Trójmiasto zawiezie za darmo na mecz Lechia - Lech
Fot. PKP PLK
Widzowie hitowego starcia w Ekstraklasie pomiędzy Lechią a Lechem na stadion dostaną się za darmo. Bezpłatne pociągi z Gdańska Głównego uruchomi w dniu meczu SKM Trójmiasto.
W sobotę mecz 21 października o 20.30 na Stadionie Energa (dawniej PGE Arena) na Letnicy Lechia zmierzy się z Lechem Poznań. - Nie stójcie w korkach. Zostawcie samochody i jedźcie SKM-ką - zachęca kibiców trójmiejski przewoźnik, który bardzo często organizuje przewozy na "domowy" mecz Lechii.

SKM Trójmiasto przygotowało na sobotę trzy bezpłatne pociągi, które dojadą prosto na przystanek Gdańsk Stadion Expo, wybudowany koło stadionu i centrum wystawowego Amber Expo przed Euro 2012. Pociągi odjadą z Gdańska Głównego o 19.20, 19.50 i 20.10, a z przystanku Gdańsk Stadion Expo o 20.35 , 20.45 i 23.04.

Jak informuje "Rynek Kolejowy" Tomasz Złotoś, rzecznik PKP SKM w Trójmieście, kursy będą obsługiwać dwa pociągi zestawione z połączonych EN57 i EN71 (łącznie 7 członów). Nie ma konieczności posiadania biletu na mecz - przejazd jest bezpłatny dla wszystkich chętnych. 

Nie wiadomo jeszcze, jak na stadion dotrą kibice Lecha Poznań.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony