Partnerzy serwisu:

SKM Trójmiasto wydłuża składy

inf. pras. 15.04.2020 68

SKM Trójmiasto wydłuża składy
Fot. SKM Trójmiasto
SKM Trójmiasto po sygnałach od pasażerów wydłużyła osiem składów, w których zapełnienie przekraczało zalecenia Ministerstwa Zdrowia – poinformował przewoźnik na Facebooku.
Przewoźnik przyznaje, że liczba pasażerów, która pojawiła się w pociągach w pierwszym dniu po Świętach była znacznie większa niż w ubiegłym tygodniu. – Sygnalizowaliście nam, że niektóre pociągi były zapełnione bardziej, niż zezwalają zalecenia Ministra Zdrowia. Niektóre Wasze informacje były konkretne i wspomogły nasze analizy zapełnienia składów – poinformował przewoźnik. Dlatego od 15 kwietnia wydłużył osiem pociągów na trasie z Wejherowa do Gdańska Śródmieście.

– To oczywiście nie koniec – zapełnienie w pociągach wciąż będziemy sprawdzali i jeżeli pojawią się przepełnienia, będziemy szybko reagowali, wydłużając składy. Jeżeli pasażerów wciąż będzie przybywać (co jest prawdopodobne, zważywszy na zapowiedzi stopniowego "odmrażania" gospodarki) to zapewne trzeba będzie przywrócić niektóre odwołane pociągi – pisze SKM.

Przewoźnik nadal prosi o informacje o ewentualnym przepełnieniu (najlepiej ze zdjęciem), które będzie przekazywać Organizatorowi Przewozów, czyli UMWP. Można je też kierować bezpośrednio do Departamentu Infrastruktury Urzędu Marszałkowskiego.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Koronawirus a transport
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony