Partnerzy serwisu:

SimRail 2021 - The Railway Simulator

inf. pras 08.10.2021 5,1k

arrow
arrow
SimRail 2021 - The Railway Simulator
SimRail 2021 - The Railway Simulator
SimRail 2021 - The Railway Simulator
SimRail 2021 - The Railway Simulator
Z radością informujemy, że podczas trwającego od 1 października festiwalu "Next" na platformie Steam swój debiut miała wersja demonstracyjna gry symulacyjnej SimRail 2021 - The Railway Simulator.
Symulator pracy maszynisty oraz dyżurnego ruchu to wspólny projekt grupy PlayWay oraz SimKol, które powołały do życia SimRail S.A., spółkę odpowiedzialną za produkcję gry. Zaawansowana fizyka prowadzenia pociągu, realistyczne scenerie oraz niezwykła jakość modeli taboru i infrastruktury to kluczowe cechy tej produkcji. Potwierdzenie tej tezy odnajdujemy w wersji demonstracyjnej, w której z pomocą samouczka poprowadzimy pociąg osobowy EN96 na fragmencie linii kolejowej nr 1 pomiędzy Dąbrową Górniczą Ząbkowicami a Będzinem. W najbliższych dniach pojawi się poprawka najistotniejszych błędów wraz z dodatkowym scenariuszem: twórcy zaprezentują swoim graczom lokomotywę Traxx, która pociągnie wagony towarowe w kierunku jednej z katowickich kopalni.

W pełnej wersji gry będziemy mieli możliwość poprowadzenia takich pojazdów jak: EU07, ET43, Traxx, EN96, ED250 (Pendolino) i inne (w tym różne rodzaje wagonów towarowych i osobowych). Na podkreślenie zasługuje fakt, że w symulatorze dostępny będzie licencjonowany tabor PKP CARGO, które jako pierwsze wyraziło wolę współpracy przy produkcji udzielając zarówno prawnej zgody na wykorzystanie znaku jak również porad merytorycznych. Deweloperzy nie chcą jeszcze odsłaniać wszystkich kart dotyczących dostępnych lokomotyw, natomiast mamy pewność po jakich trasach będziemy mogli się poruszać. Będą to: Katowice - Warszawa Wschodnia przez Centralną Magistralę Kolejową oraz Katowice - Sędziszów wraz z odcinkiem linii towarowej z kopalni Staszic. Dostępny będzie również tryb wieloosobowy, w którym oprócz maszynisty, będziemy mieli okazję wcielić się w rolę dyżurnego ruchu. Gracze komunikujący się ze sobą na czacie głosowym lub tekstowym będą wspólnie odpowiedzialni za bezpieczny transport wirtualnych pasażerów i towarów.

Planowana premiera SimRail - The Railway Simulator w grudniu 2021r.

Trailer demo: https://youtu.be/mYfVy1bnbY0
Demo do pobrania za darmo na platformie Steam: https://store.steampowered.com/app/1422130/SimRail_2021__The_Railway_Simulator/
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony