Partnerzy serwisu:

Siemens z dużą umową na utrzymanie infrastruktury kolejowej w Kanadzie

inf. pras 24.02.2023 650

Siemens z dużą umową na utrzymanie infrastruktury kolejowej w Kanadzie
fot. Siemens
Firma Siemens Mobility została wybrana przez lokalnego operatora publicznego Metrolinx w Ontario, aby świadczyć usługi utrzymania torów, sygnalizacji i pasa drogowego dla systemu infrastruktury kolejowej agencji, która tworzy Zachodni Region Toronto. Umowa obejmuje usługi przez trzy lata z dodatkową dwuletnią opcją.
Metrolinx jest agencją koronną rządu Ontario, która zarządza i integruje drogowy i kolejowy transport publiczny w Greater Toronto i Hamilton Area. Posiadając 20 linii tranzytowych i obsługując ponad 100 milionów pasażerów, Metrolinx pracuje nad poprawą koordynacji i integracji wszystkich środków transportu w Greater Golden Horseshoe – czytamy w komunikacie.

Siemens już teraz dostarcza Metrolinx różne usługi i produkty, w tym wsparcie zaplecza sygnałowego i komunikacyjnego oraz usługi kontroli błędów w Centrum Operacji Sieciowych (NOC) Metrolinx w Oakville, Ontario. Nowa umowa o świadczenie usług serwisowych ma rozszerzyć współpracę Siemens Mobility z Metrolinx, zwiększając jednocześnie zasięg działania organizacji w rejonie Wielkiego Toronto.

– Dzięki nowej umowie z Metrolinx, nadal pokazujemy nasze zaangażowanie w bycie zaufanym partnerem dla naszych klientów na całym świecie. Dzięki połączeniu naszego doświadczenia w utrzymaniu infrastruktury kolejowej w terenie oraz naszego pakietu usług cyfrowych, możemy zapewnić do 100% dostępności systemu. To ostatecznie poprawi doświadczenia pasażerów i będzie wspierać wzrost liczby pasażerów w nadchodzących latach – powiedział Johannes Emmelheinz, dyrektor generalny działu obsługi klienta w Siemens Mobility cytowany w komunikacie.

W Kanadzie Siemens Mobility dostarcza rozwiązania dla branży transportowej od ponad 40 lat, w tym m.in. usługi utrzymania infrastruktury kolejowej w sieciach kolejowych w Quebecu i Ontario, lekkie pojazdy szynowe w Edmonton i Calgary, składy pociągów dostarczone do VIA Rail Canada, nowe składy pociągów dla Ontario Northland, zamówienie na lokomotywy dla montrealskiego exo oraz elektryfikację szyn i ogólne utrzymanie systemu sieci lekkiego tranzytu kolejowego w Kitchener-Waterloo.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony