Partnerzy serwisu:

Siemens na Europejskim Forum Taborowym 2018

Maciej Faryna 20.03.2018 1,2k

Siemens na Europejskim Forum Taborowym 2018
Siemens na Europejskim Forum Taborowym 2018fot. Siemens
Siemens został Srebrnym Partnerem Europejskiego Forum Taborowego 2018, które odbędzie się 21 marca w Warszawie. Podczas wydarzenia przedstawiciel producenta wygłosi wystąpienie „Jak zamówić dobry pojazd” oraz weźmie udział w jednej z debat. Start już jutro o godz. 9.00. 
Jak kształtuje się marżowość rynku kolejowego w Polsce? Czy producentów taboru czeka dalsza konsolidacja? Gdzie tkwi potencjał dla producentów? – na te pytania będą starali się odpowiedzieć uczestnicy panelu dyskusyjnego „Plany zakupowe przewoźników a marżowość rynku taborowego w Polsce – jaka przyszłość dla sektora?”. W rozmowie weźmie udział Krzysztof Celiński, dyrektor branży Mobility w Siemens Polska. Towarzyszyć będą mu przedstawiciele Uniwersytetu Techniczno-Humanistycznego w Radomiu, CUPT-u, Leo Express, Bombardiera, PKP Intercity oraz Kolei Mazowieckich. Moderatorem panelu dyskusyjnego będzie Jakub Majewski z Fundacji ProKolej. 

Ponadto, podczas wydarzenia przedstawiciel producenta, Jacek Fink-Finowicki – inżynier projektu pionu Rolling Stock branży Mobility w Siemens Polska, wygłosi wystąpienie, w którym scharakteryzuje, w jaki sposób zamówić dobry pojazd.

Na wydarzeniu Siemens będzie także obecny ze swoim stoiskiem, na którym zostanie zaprezentowane portfolio firmy w zakresie taboru. 
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony