Partnerzy serwisu:

Shinkansen Hello Kitty już na torach

Łukasz Malinowski 30.06.2018 6,6k

Shinkansen Hello Kitty rozpoczął właśnie regularną obsługę trasy pomiędzy Shin-Osaką a Hakatą (Fukoka). Jest to ten sam skład serii 500, który od roku 2015 do połowy maja tego roku jeździł w malowaniu Neon Genesis Evangelion.
Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji zetknąć się tą animowaną postacią: Hello Kitty to animowana postać wymyślona przez japońską firmę Sanrio na początku lat 70. Została stworzona przez Yuko Shimizu, a obecnie pracuje nad nią Yuko Yamaguchi. Hello Kitty generuje w skali roku przychody na poziomie kilku miliardów dolarów, a sama postać wykorzystywana jest już w kilkunastu tysiącach produktów. Jeśli chodzi o transport, można było już ją spotkać na autobusach i samolotach tajwańskiego przewoźnika EVA Airways.

Koleje Japońskie, a dokładnie to spółka JR-West uruchomiła dzisiaj (30 czerwca) połączenie obsługiwane składem w całkowicie zmienionym malowaniu. Zamiast tradycyjnego wzoru możemy oglądać biegnącą przez cały pociąg różową wstęgę wraz z kokardami oraz wizerunkiem Hello Kitty na początku i końcu składu. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć tutaj.

Wewnątrz znalazły się urządzone w oparciu o motywy z Hello Kitty dwa pomieszczenia. Pierwsze z nich nazwany „Hello! Plaza” ma być swego rodzaju miejscem spotkań oraz sklepem, w którym będzie można kupić produkty regionalne oraz wszelkiej maści gadżety z Hello Kitty. W drugim z członów tj. „Kawaii! Room” będą m.in. dostępne nieco zmodyfikowane siedzenia z różowymi podłokietnikami. Na pokładzie znajdzie się także specjalnie zaaranżowane miejsce do robienia zdjęć z figurą Hello Kitty.

Premierowy przejazd zgromadził setki gapiów i towarzyszyła mu dość interesująca oprawa. Oglądających nieprzepadających za różowymi kotkami prosimy o zachowanie ostrożności zwłaszcza ok. 2 minuty filmu.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony