Partnerzy serwisu:

Shinkansen Hello Kitty

Łukasz Malinowski 24.05.2018 3k

arrow
arrow
Shinkansen Hello Kitty
Fot. JR-West
Shinkansen Hello Kitty
Shinkansen Hello Kitty
Shinkansen Hello Kitty
Shinkansen Hello Kitty
Shinkansen Hello Kitty
Shinkansen Hello Kitty
Shinkansen Hello Kitty
Od lat marzycie o przejażdżce pędzącym kilkaset kilometrów na godzinę różowym pociągiem? Lubicie małe, słodkie kotki? Jeśli tak, to Koleje Japońskie przygotowały ofertę specjalnie dla was. Już niedługo na tamtejsze tory wyjedzie specjalny skład w malowaniu Hello Kitty!
Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji zetknąć się tą animowaną postacią: Hello Kitty to animowana postać wymyślona przez japońską firmę Sanrio na początku lat 70. Została stworzona przez Yuko Shimizu, a obecnie pracuje nad nią Yuko Yamaguchi. Hello Kitty generuje w skali roku przychody na poziomie kilku miliardów dolarów, a sama postać wykorzystywana jest już w kilkunastu tysiącach produktów. Jeśli chodzi o transport, można było już ją spotkać na autobusach i samolotach tajwańskiego przewoźnika EVA Airways.

Koleje Japońskie, a dokładnie to spółka JR-West, zamierza uruchomić nowy pociąg tematyczny 30 czerwca tego roku. Z zewnątrz wygląd składu zostanie całkowicie zmieniony. Zamiast tradycyjnego malowania zobaczymy biegnącą przez cały pociąg różową wstęgę wraz z kokardami oraz wizerunkiem Hello Kitty na początku i końcu składu. Szczegółowa informacje na ten temat można znaleźć tutaj.

Wewnątrz znajdą się urządzone w oparciu o motywy z Hello Kitty dwa pomieszczenia. Pierwsze z nich nazwany „Hello! Plaza” ma być swego rodzaju miejscem spotkań oraz sklepem, w którym będzie można kupić produkty regionalne oraz wszelkiej maści gadżety z Hello Kitty. W drugim z członów tj. „Kawaii! Room” będą m.im. dostępne nieco zmodyfikowane siedzenia z różowymi podłokietnikami. Na pokładzie znajdzie się także specjalnie zaaranżowane miejsce do robienia zdjęć z figurą Hello Kitty.

Sihnkansena Hello Kitty spotkamy na trasie pomiędzy Osaką a Fukuoką. Będzie to ten sam skład serii 500, który od roku 2015 do połowy maja tego roku jeździł w malowaniu Neon Genesis Evangelion.

O opinię na temat nowego projektu JR-West poprosiliśmy trzyletnią Helenę. – To najładniejszy pociąg, jaki widziałam. Musimy pojechać takim na wycieczkę! Tatusiu! Proszę, proszę. Może jutro? – powiedziała.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony