Partnerzy serwisu:

ŚDM coraz bliżej. Jaka organizacja ruchu pociągów na terenie Krakowa?

inf. prasowa 11.07.2016 271

ŚDM coraz bliżej. Jaka organizacja ruchu pociągów na terenie Krakowa?
Fot. PKP PLK
Światowe Dni Młodzieży coraz bliżej. Grupa PKP opublikowała plan organizacji ruchu pociągów w rejonie Krakowa. Jest on dość skomplikowany, a poszczególne przystanki i odcinki będą zmieniać swoje funkcje w poszczególnych dniach.
W czasie trwania Światowych Dni Młodzieży będzie obowiązywała zmieniona organizacja ruchu pociągów na terenie Krakowa. O przygotowaniach można poczytać w tym miejscu.

W terminie od 30 lipca do 1 sierpnia do godz. 12.00 nieczynne będą przystanki Węgrzce Wielkie i Kokotów. 30 lipca w godz. 8-13.00. pociągi nie będą kursowały na odcinku Kraków Płaszów – Kraków Swoszowice.

Pociągi nie będą się zatrzymywać na przystanku Kraków Krzemionki już od 25 lipca do 1 sierpnia, natomiast przystanek Kraków Łobzów nie będzie obsługiwał pociągów z i do Katowic w dniach 26, 28 i 29 lipca - natomiast obsłuży pociągi jadące z i do Balic.

Ponadto nastąpi zmiana organizacji ruchu na dworcu Kraków Główny. Od 31 lipca od godziny 6:00 rano do 1 sierpnia do godziny 18:00, dojście do peronów nie będzie możliwe z poziomu dworca podziemnego. Ruch podróżnych na perony będzie się odbywał przez Plac Nowaka Jeziorańskiego i tunel rowerowy od strony hotelu Ibis.

Natomiast dworzec Kraków Płaszów będzie zamknięty od godziny 10:00 w dniu 31 lipca do godziny 12:00 w dniu 1 sierpnia 2016.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony