Partnerzy serwisu:

SATEBA (właściciel WPS SA) otwiera nowy rozdział w swojej historii

informacja prasowa WPS SA 14.04.2021 2

SATEBA (właściciel WPS SA) otwiera nowy rozdział w swojej historii
fot. WPS SA
SATEBA, francuski i europejski specjalista od podkładów betonowych i systemów kolejowych, którego częścią jest Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych S.A. w Mirosławiu, otwiera nową kartę w swojej historii. Firma opuszcza europejską grupę Consolis zajmującą się prefabrykatami betonowymi i będzie teraz własnością TowerBrook Capital Partners.
SATEBA zatrudnia obecnie 1000 osób w dziesięciu krajach i generuje roczną sprzedaż w wysokości 200 milionów euro.

TowerBrook Capital Partners to fundusz inwestycyjny private equity (nienotowany na giełdzie) posiadający certyfikat BCorp. Certyfikat ten wyróżnia firmy, które uwzględniają społeczne i środowiskowe cele w działalności oraz modelu biznesowym.


Powiązanie TowerBrook i SATEBA świadczy o chęci zbudowania odpowiedzialnej i zrównoważonej strategii rozwoju, urzeczywistnionej przez jej kluczową rolę w najbardziej ekologicznym sektorze transportu - kolejnictwie,  jej zaangażowaniu w zmniejszenie wpływu na środowisko, w tym poszukiwanie bardziej ekologicznego betonu i cementów oraz zaangażowanie klientów, aby móc zaoferować im stabilne rozwiązania, które będą rozwijać się w świecie infrastruktury.

SATEBA zaopatruje wszystkie główne sieci europejskie. Oferuje szeroką gamę produktów, innowacyjne technologie i bliską współpracę z klientami, dostarczając rozwiązania dla całego sektora kolejowego: pociągi dużych prędkości, metro, pociągi podmiejskie, tramwaje.

- To początek nowej przygody napędzanej zaangażowaniem naszych zespołów, wiedzą technologiczną i bliską współpracą ze wszystkimi operatorami kolejowymi, aby zwiększyć naszą odpowiedzialność za zrównoważony rozwój, bezpieczeństwo pasażerów oraz rozwój - podkreśla Benoit Cattin-Martel, dyrektor generalny SATEBA.
PARTNERZY DZIAŁU
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony