Partnerzy serwisu:

SA133 wracają na Podlasie po przeglądach i modernizacji [wideo]

Michał Szymajda 11.05.2020 393

ASO Mieczkowski oddał do dyspozycji podlaskich Przewozów Regionalnych dziewięcioletni pojazd SA133 po przeglądzie poziomu P4. Pojazd został doposażony w liczne udogodnienia zarówno dla pasażerów, jak i operatora. Serwisant zajął się dwoma podlaskimi SA133.
Prace, które ASO Mieczkowski prowadzi na dwóch SA133 z numerami 019 i 020, to efekt wygranego przetargu na drugą naprawę i przegląd poziomu P4. Oprócz prac wprost wynikających z instrukcji utrzymania tych pojazdów serwisant wykonał szereg prac dodatkowych, które w oczach pasażerów podniosą komfort podróży. W pojeździe wymieniono podłogi, wykonano nową tapicerkę siedzeń, pod nimi zaś zainstalowano gniazdka do ładowania urządzeń elektronicznych. W autobusach szynowych jest nowy system informacji pasażerskiej oraz bezprzewodowy internet. Są też ładowarki usb i nowy automat biletowy.

Przewozy Regionalne zażyczyły sobie montażu nowego monitoringu, systemu zliczania pasażerów, oraz – tu ciekawostka – systemu pomiaru punktualności pojazdu z wysyłką danych w technologii GPRS w czasie rzeczywistym. SA133 zostały pomalowane od nowa zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Pojazdy SA133 019 (prezentowany na filmie) i 020 przeznaczone są także do obsługi połączenia z Białegostoku do Kowna. Gdy granice zostaną już otwarte, podróż do kraju sąsiadów będzie przyjemniejsza. Za wykonanie przeglądów i modernizację obu autobusów szynowych ASO Mieczkowski otrzyma 7,8 mln zł brutto. Na razie gotowy jest pierwszy z SA133.
PARTNERZY DZIAŁU
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony