Partnerzy serwisu:

Rynek Kolejowy z rekordową liczbą Czytelników!

Rynek Kolejowy 12.07.2019 1,1k

Rynek Kolejowy z rekordową liczbą Czytelników!
fot. RK
Wydawany przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR portal Rynek Kolejowy jest jednym z największych mediów branżowych w Polsce i Europie. Każdego miesiąca czyta nas kilkaset tysięcy użytkowników, czyli kilkukrotnie więcej niż całą konkurencję!
Od początku tego roku wszystkie nasze portale, tj. Rynek Kolejowy, Rynek Infrastruktury, Transport Publiczny oraz Rynek Lotniczy, notują znaczące wzrosty liczby czytelników. Obecnie każdego miesiąca na strony naszych portali zagląda ponad 900 tys. użytkowników. Ogółem w skali miesiąca możemy się pochwalić ponad 4,5 mln odsłon. Najchętniej czytanym spośród naszych tytułów pozostaje Rynek Kolejowy odwiedzany w ostatnim kwartale przez średnio ponad 350 tys. użytkowników w każdym miesiącu.

– Za sukcesem naszych portali, w tym najmłodszego Rynku Lotniczego, stoją lata pracy włożone w rozbudowę i rozwijanie własnej redakcji. Współpracujemy z najlepszymi dziennikarzami w każdej z opisywanych branż, co przekłada się na wysokiej jakości artykuły i w efekcie duże zaufanie coraz większej liczby Czytelników – mówi Łukasz Malinowski, redaktor naczelny i dyrektor zarządzający pionu wydawnictw w Zespole Doradców Gospodarczych TOR.

O skali oddziaływania Rynku Kolejowego świadczą liczne cytowania w mediach ogólnopolskich oraz niemal pełne dotarcie do krajowego sektora kolejowego. Co ciekawe, w roku 2018 nasz portal odwiedziło ponad 2,3 mln użytkowników, czyli o ponad 30% więcej niż stronę wydawanej od ponad 180 lat i szczycącej się globalnym charakterem Railway Gazette.

– Ogromne zainteresowanie Czytelników naszymi portalami sprawia, że każda firma, która chce zaistnieć na szeroko rozumianym polskim rynku transportowym, powinna pokazać się na naszych łamach. Doskonałą okazją będą zbliżające się targi TRAKO, podczas których ukaże się specjalny numer miesięcznika Rynek Kolejowy o kilkukrotnie większym nakładzie oraz zwiększonej objętości – podkreśla Iwona Basa, dyrektor ds. kluczowych klientów w ZDG TOR.

– Nasze działania to także kongresy i Konferencje, w których rocznie bierze udział kilka tysięcy osób. Są to ważne wydarzenia, które już na stałe wpisały się w kalendarze ekspertów branży transportowej – dodaje Jędrzej Puzyński, dyrektor programowy działu konferencyjnego w ZDG TOR.

W pierwszym półroczu 2019 r. na Rynku Kolejowym opublikowanych zostało 20 tys. komentarzy. Od wielu miesięcy wszystkie przechodzą przez proces moderacji, co znacząco poprawiło poziom merytoryczny dyskusji i przyczyniło się do wydłużenia czasu spędzanego na stronie przez każdego użytkownika. Ciekawe rozmowy toczą się także na naszym oficjalnym profilu na Facebooku, który obserwuje już ponad 41,5 tys. osób.

– Sukces, jaki osiągnęły portale pokazuje, że przed mediami branżowymi jest przyszłość. Wsłuchujemy się w oczekiwania naszych czytelników i dostarczamy im wiarygodnych informacji, a wokół każdego z portali udało się nam stworzyć aktywne społeczności komentatorów. Razem zmieniamy polską kolej i polski transport – podsumowuje Malinowski.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony