Partnerzy serwisu:

Ruszyła wspólna kampania regionalnych przewoźników #CzekamyNaWas

inf. pras 13.07.2020 54

Ruszyła wspólna kampania regionalnych przewoźników #CzekamyNaWas
Ruszyła kampania #CzekamyNaWas – wspólny projekt regionalnych pasażerskich przewoźników kolejowych realizujących usługi na obszarze województwa mazowieckiego, łódzkiego, małopolskiego, wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego. Ma zachęcić pasażerów do powrotu na kolej.
Jak czytamy w komunikacie, kampania, po Wspólnym Bilecie Samorządowym, jest kolejnym krokiem w stronę zacieśnienia współpracy pomiędzy przewoźnikami. Przez następne przewoźnicy będą wspólnie promować ofertę i wypracowane rozwiązania, zachęcając mieszkańców Polski do podróżowania pociągiem.

– Chcemy pokazać, że kolej to bezpieczny, komfortowy i atrakcyjny środek transportu. W przygotowanych materiałach przedstawimy działania podejmowane przez przewoźników, zapewniające podróżnym wysoką jakość świadczonych usług. Współczesna kolej to nowoczesny tabor, profesjonalny personel, wielokanałowy system sprzedaży biletów oraz zmodernizowana i nowoczesna infrastruktura. Przygotowaliśmy również szereg informacji dla pasażerów, które będą pomocne przy planowaniu wyjazdów służbowych lub wakacyjnych wypadów – piszą przewoźnicy.

– Podróż pociągiem jest doskonałą alternatywą dla jazdy samochodem, jest tańsza, często szybsza, bezpieczniejsza, a przy tym ekologiczna. Analizie poddaliśmy trasy kolejowe w Polsce, w efekcie której powstała mapa atrakcji turystycznych na szlakach. Wskażemy stacje, na których warto wysiąść z pociągu i odwiedzić miejsca, które na długo pozostaną w naszej pamięci. Projekt doskonale wpisuje się w ofertę specjalną WBS, zakładającą wspólne działania poprawiające jakość pasażerskich przewozów kolejowych w obrębie województw – podsumowuje Związek Samorządowych Przewoźników Kolejowych.

W projekcie uczestniczą: Łódzka Kolej Aglomeracyjna, Koleje Mazowieckie, Warszawska Kolej Dojazdowa, Szybka Kolej Miejska w Warszawie, Arriva, Koleje Małopolskie oraz Koleje Wielkopolskie.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony