Partnerzy serwisu:

Rusza sprzedaż biletów PKP Intercity w Koleo

Jakub Madrjas 27.10.2022 4,5k

Rusza sprzedaż biletów PKP Intercity w Koleo
Staje się faktem jedna z największych zmian na rynku sprzedaży biletów kolejowych - rusza sprzedaż biletów PKP Intercity w aplikacji Koleo. 
Chwalona przez użytkowników aplikacja Koleo funkcjonuje już od kilku lat, ale wcześniej PKP Intercity nie było zainteresowane współpracą z platformą. Zmiana podejścia nastąpiła w tym roku, a latem członek zarządu PKP Intercity poinformował w wywiadzie dla rynku kolejowego o podpisaniu umowy z Astarium - właścicielem Koleo

Bilety PKP Intercity w tym tygodniu pojawiły się w aplikacji, ale jeszcze nie ze stuprocentową ofertą. - Obecnie trwa końcowy etap integracji pomiędzy systemami informatycznymi obydwu spółek - tłumaczy Agnieszka Serbeńska z biura prasowego PKP Intericity. 

. - Pełna funkcjonalność sprzedaży zostanie osiągnięta w najbliższych dniach, o czym będziemy szerzej informować po jej finalnym wdrożeniu - zapewniła przedstawicielka przewoźnika. Pozostaje więc cierpliwie poczekać jeszcze kilka dni. Warto dodać, że dwa miesiące temu w Koleo pojawiły się bilety Kolei Śląskich.

PKP Intercity bardzo intensywnie działa w warstwie informatyczno-sprzedażowej. Niedługo wystartuje nowa aplikacja PeKaPka. Oprócz Koleo Intercity zaczyna współpracować z mPay i ePodróżnikiem. Przewoźnik chce kupić system planowania rozkładu jazdybędzie też budował nowy system sprzedaży w miejsce wysłużonego KURS'90

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony