Partnerzy serwisu:

Ruch pociągów na Warszawskim Węźle Kolejowym już zgodnie z rozkładem

Michał Szymajda 29.05.2022 7,6k

Ruch pociągów na Warszawskim Węźle Kolejowym już zgodnie z rozkładem
Fot. WU
Nasz dziennikarz wykonał z jadącego pociągu zdjęcie zniszczonego przez dźwig zbrojenia jednego z budowanych obiektów inżynieryjnych w Warszawie. Uszkodzenia stały się przyczyną olbrzymich problemów na warszawskiej sieci kolejowej, które miały miejsce do rana 29 maja.
Od rana 29 maja trwały problemy w ruchu pociągów na warszawskiej sieci kolejowej. Ich przyczyną był dźwig, który przewrócił się i spadł na zbrojenie budowanego między Warszawą Zachodnią a Warszawą Włochy wiaduktu. Jak widać na zdjęciu – sytuacja wyglądała poważnie. O problemach z pociągami w Warszawie pisaliśmy tutaj.

– Po północy z soboty na niedzielę przywrócono rozkładową organizację ruchu pociągów na Warszawskim Węźle Kolejowym. Wykonawca prowadzący prace na stacji Warszawa Zachodnia usunął uszkodzony dźwig. Zakończyła się naprawa sieci trakcyjnej, Pociągi dalekobieżne i podmiejskie kursują wg. założonego rozkładu – poinformował zarządca infrastruktury, PKP Polskie Linie Kolejowe.

– Wczoraj, w sobotę 28 maja ok. godz. 6.00 rano dźwig pracujący przy modernizacji stacji Warszawa Zachodnia uszkodził trakcyjną. Nikomu nic się nie stało. Nie było zagrożenia dla podróżnych. Uszkodzenie sieci spowodowało zmiany w kursowaniu pociągów podmiejskich i dalekobieżnych na Warszawskim Węźle Kolejowym – czytamy w komunikacie PKP PLK.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony