Partnerzy serwisu:

Rozkład PR na Podkarpaciu: Trzy linie zamknięte, ale są też nowosci

inf. prasowa 07.03.2018 5,1k

Rozkład PR na Podkarpaciu: Trzy linie zamknięte, ale są też nowosci
Fot. Wojciech Cupiał
Od 11 marca 2018 r., zmieni się rozkład jazdy pociągów Polregio uruchamianych przez Przewozy Regionalne na Podkarpaciu. Zmiana podyktowana jest potrzebą dostosowania się do harmonogramu prac remontowo - inwestycyjnych prowadzonych przez zarządcę infrastruktury kolejowej.
Począwszy od niedzieli, 11 marca, zmieni się rozkład jazdy pociągów Polregio uruchamianych przez Przewozy Regionalne na podkarpaciu. Zmiana podyktowana jest potrzebą dostosowania się do prac remontowych prowadzonych przez zarządcę infrastruktury kolejowej Polskie Linie. Nieznacznym zmianom ulegną czasy kursowania niektórych pociągów.

Całkowite zamknięcia na linii 68, 101 i 106

W związku z zarządzonym remontem na linii 101 i całodobowym zamknięciem torowym, na odcinku Jarosław – Horyniec Zdrój – Jarosław w dniach 11 – 27 kwietnia zostanie wprowadzona zastępcza komunikacja autobusowa dla wszystkich pociągów kursujących na tym odcinku

Zarządca infrastruktury kolejowej PKP PLK nadal prowadzi prace modernizacyjne na linii 106 gdzie wprowadzono zastępczą komunikację autobusową pomiędzy Boguchwałą a Jasłem. Zawieszone są pociągi w relacji Jasło – Targowiska, Komańcza – Jasło oraz Gorlice – Jasło, natomiast pociągi kursujące w relacji Rzeszów – Komańcza i Rzeszów – Gorlice zostały skrócone do stacji Jasło. Zakończenie utrudnień planowane jest na czerwiec.

Od 1 marca trwają również prace modernizacyjne na linii 68 pomiędzy stacją Kraśnik a Lublin Zemborzyce. Dla wszystkich pociągów kursujących z Rzeszowa do Lublina na ww. odcinku od 1 marca została wprowadzona zastępcza komunikacja autobusowa. Czas przejazdu pociągów do Lublina uległ wydłużeniu.

Na pozostałych liniach kolejowych godziny odjazdu i przyjazdu niektórych pociągów uległy nieznacznej zmianie.

Z Rzeszowa do Zamościa i Sandomierza

W dniach 28-29 kwietnia oraz 1 i 3 maja po raz pierwszy w tym roku będzie kursował pociąg w relacji Rzeszów Główny – Zamość Wschód. Pociąg wyruszy z Rzeszowa o godzinie 7:00 i przyjedzie do stacji Zamość o godzinie 11:47. Pociąg powrotny odjedzie z Zamościa o godzinie 16:50 i przyjedzie do Rzeszowa Głównego o godzinie 21:46.

Również w dniach 28-29 kwietnia oraz 1 i 3 maja po raz pierwszy w tym roku będzie kursował pociąg w relacji Rzeszów Główny – Sandomierz. Pociąg wyruszy z Rzeszowa o godzinie 7:22 i przyjedzie do stacji Sandomierz o godzinie 8:49. Pociąg powrotny odjedzie z Sandomierza o godzinie 17:14 i przyjedzie do Rzeszowa Głównego o godzinie 18:46

Rozkład jazdy będzie obowiązywał do 9 czerwca. 

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rozkład jazdy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony