Partnerzy serwisu:

Rowerowe promocje w Arrivie

Arriva RP 04.05.2016 126

Rowerowe promocje w Arrivie
Rowerowe promocje w ArrivieFot. ms, Rynek-Kolejowy.pl
W Arrivie kolejny rok z rzędu w okresie wiosenno-letnim rower będzie można przewieźć za złotówkę. Zniżki czekają także na użytkowników toruńskiego roweru miejskiego.
Promocja na przewóz roweru za złotówkę obowiązywać będzie we wszystkie soboty i niedziele od 30 kwietnia do 25 września 2016 roku, a także dodatkowo w trakcie tzw. "długich weekendów" tj. 26, 27 maja oraz 15 sierpnia 2016 roku. Regulamin usługi można znaleźć TUTAJ.

Arriva RP od 29 kwietnia uruchomiła też ofertę specjalną Arriva + Toruński Rower Miejski.

– Proponujemy naszym klientom kompleksowe podejście do podróży. Oddając rower na stacjach Toruńskiego Roweru Miejskiego (Toruń Główny, Toruń Miasto, Toruń Wschodni), otrzymuje się wiadomość SMS ze specjalnym kodem na zakup biletu jednorazowego Arriva z 5-proc. rabatem. Kod ten można wykorzystać kupując bilet przez Internet – informuje Joanna Parzniewska, rzecznik prasowy Arriva RP. Oferta ważna jest na wszystkie bilety jednorazowe Arriva do/z stacji Toruń Główny, Toruń Miasto, Toruń Wschodni.

– Dodatkowo przy zakupie biletu na pociąg przez Internet na stronie www.arriva.pl, podróżny otrzymuje kod do systemu TRM ze stacji rowerowych Toruń Wschodni, Toruń Miasto, Toruń Główny, który wydłuży przejażdżkę rowerem o 20% płatnego czasu użytkowania roweru miejskiego – dodaje rzeczniczka.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rozkład jazdy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony