Partnerzy serwisu:

Rosja: Darmowe pociągi dalekobieżne dla kibiców w czasie Pucharu Konfederacji

Łukasz Pastor 03.06.2017 1k

Rosja: Darmowe pociągi dalekobieżne dla kibiców w czasie Pucharu Konfederacji
fot. Paasikivi, lic. CC BY-SA 3,0 Wikimedia commons
Koleje Rosyjskie RŻD, wspólnie z Zarządem Transportu ANO 2018, przygotowały specjalną ofertę dla kibiców, którzy będą oglądać mecze w ramach Pucharu Konfederacji 2017. Transport koleją pomiędzy miastami, w których będą odbywały się rozgrywki, będzie darmowy.
Kibice, którzy będą chcieli skorzystać ze specjalnej oferty darmowych przejazdów, już mogą rejestrować się i zgłaszać chęć skorzystania z oferty na stronie internetowej www.tickets.transport2018.com. Zgłoszenia są automatycznie przekierowywane do systemów biletowych Kolei Rosyjskich. Wcześniej jednak, aby podróżować za darmo specjalnymi pociągami pomiędzy miastami – gospodarzami rozgrywek, trzeba zakupić bilet na mecz, a następnie wygenerować specjalny numer identyfikacyjny na stronie www.fan-id.ru. Na pokładzie pociągu kibice będą zobligowani do pokazania wszystkich niezbędnych dokumentów, a więc biletu na mecz, dowodu tożsamości, karty Fan ID oraz biletu na pociąg.

Aby przygotować się na nadchodzące sportowe wydarzenia, Koleje Rosyjskie przeprowadziły specjalny audyt obejmujący istniejący transport pasażerski pomiędzy miastami, w których będą odbywać się rozgrywki. RŻD wykonały także prognozę oceniającą zapotrzebowanie na połączenia kolejowe w czasie Pucharu Konfederacji. Łącznie na pokładzie 262 pociągów będą honorowane darmowe przejazdy. Składy będą kursowały pomiędzy czterema miastami, na sześciu trasach.

Dodatkowe pociągi pojawią się w okresie od 15 czerwca do 4 lipca. Będą zestawiane z wagonów z przedziałami. W składach znajdą się także wagony restauracyjne. Pociągi będą przystosowane do transportu niepełnosprawnych. Część z nich będzie kursować szybciej. Kolejarze wyremontowali także niektóre perony na kluczowych trasach.

Puchar Konfederacji zostanie rozegrany od 17 czerwca do 2 lipca. Ma to być próba przed przyszłorocznymi Mistrzostwami Świata, które również odbędą się w Rosji. Mecze turniejowe Pucharu odbędą się w Moskwie, Kazaniu oraz w Soczi, a otwarcie i finał – w Petersburgu.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony